Lunares.pl – sklep internetowy z oświetleniem dla domu i ogrodu,

Lunares.pl to sklep internetowy z oświetleniem dla domu i ogrodu, który w ofercie posiada ponad 50 tysięcy produktów. Celem firmy jest rozszerzanie energooszczędnej technologii LED, ciągłe podążanie za najnowszymi trendami oraz wprowadzanie własnej kolekcji.

Tutaj dobry produkt zawsze idzie w parze z dobrą ceną. Zapraszam do przeglądu wybranych produktów idealnych na nadchodzącą jesienną porę (zdjęcia poglądowe pochodzą ze strony sklepu).

https://lunares.pl/
Kule Led Cotton Balls 10 Szt.

https://lunares.pl/-kule-led-cotton-balls-10-szt-205374

Rattanowe Serca 10 Szt Led 2*Aa

https://lunares.pl/-rattanowe-serca-10-szt-led-2-aa-205377

Cotton balls  to bez wątpienia elegancki i wyjątkowy, a zarazem praktyczny dodatek, który sprawdzi się w każdym domu. Odpowiednio dobrane wersje kolorystyczne nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego wdzięku oraz uroku. Mogą posłużyć jako tradycyjna ozdoba pokoju najmłodszego dziecka, ale także jako element nocnej lampki. Kolorowe kule z ciepłymi żarówkami dają subtelne, przyjazne dla oka światło, nadają wnętrzu przyjemnego blasku. Są stworzone na sezon jesienno – zimowy. Lampki z Lunares zachwyciły mnie swoją elegancją. Szydełkowy wzór na kulach świetlnych prezentuje się zjawiskowo. Odcienie kul dają ciepły blask. Wykonane z trwałego materiału, posłużą na lata.

Podobnie rattanowe serca wprowadzają wyjątkowo przytulny klimat i nowoczesny akcent do wnętrza. Idealnie zdobią okno, można przyozdobić pięknie kwietnik, czy meble.

Polecam!

 

#współpraca barterowa