Prostownica lokówka Innovation Air Flow K-245

Kiedy marzymy o pełnej blasku gładkiej tafli na pasmach, bez konieczności wychodzenia z domu, wtedy warto sięgnąć po dobrą prostownicę. Warto wybrać dobrej jakości prostownice, które są proste w użyciu i szybko się nagrzewają. Obecnie producenci wyposażają najnowsze modele w szereg właściwości, które ograniczają negatywny wpływ temperatury na kondycję kosmyków i chronią je przed uszkodzeniami. W asortymencie sklepu internetowego Santai znajdziemy  prostownice do włosów, spośród których można znaleźć idealną dla siebie.
https://santai.com.pl/
Prostownica lokówka Innovation Air Flow K-245

https://santai.com.pl/Prostownica-lokowka-Innovation-Air-Flow-K-245-p76599

Zdjęcie poglądowe i opis techniczny pochodzą ze strony sklepu.

Urządzenie Innovation Air Flow K-245 to rewolucja w prostownicach przeznaczonych do użytku profesjonalnego. Jej zaletą jest specjalnie opracowana konstrukcja, która czyni go wyjątkowym: w przeciwieństwie do konwencjonalnych prostownic, które otwierają się i zamykają z nieuniknioną utratą ciepła. Innovation jest wyposażony w centralny otwór, przez który przepływa włos. Ta cecha gwarantuje stałą optymalną temperaturę podczas prostowania z doskonałymi, długotrwałymi efektami a włączony system Air Flow zapewnia dodatkowy przepływ powietrza chroniąc włosy przed przesuszeniem oraz pomaga zamknąć łuskę włosa. Przepływ powietrza jest nieodczuwalny dłonią jednak efekt jest widoczny w czasie pracy urządzeniem. Ponieważ nie jest wymagany nacisk, aby zamknąć prostownicę, dłonie mogą teraz swobodnie poruszać się po każdym pasmie, dużym lub małym, dzięki czemu uzyskanie idealnej gładkości lub naturalnej fali jest znacznie łatwiejsze i szybsze. Nowatorskie rozwiązanie, które ułatwia stylizację i nie obciąża nadgarstka. Antypoślizgowy i zapobiegający oparzeniom uchwyt zapewnia maksymalny komfort podczas użytkowania.
Zalety:
– Innowacyjna konstrukcja chroniąca przed utratą ciepła
– System Air Flow chroniący włosy
– Ceramiczno-tytanowe płytki z powłoką turmalinową
– Przycisk regulacji temperatury od 140 do 220ºC
– Wyłącza się automatycznie po 30 minutach nieużywania
– Obrotowy kabel
Dane techniczne:
Napięcie: 100-240V
Częstotliwość: 50-60HZ
Moc: 36W
Prostownica bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie swoją poręcznością i łatwością manewrowania. Dzięki temu z przyjemnością sięgam po nią w razie kiedy potrzebuję. Urządzenia potrzebowałam do prostowania samych końców podczas gdy wywijały się one nieestetycznie na wysokości ramion. Włosy były idealnie proste na cały dzień, pięknie błyszczące, miękkie. Regularne codziennie używanie nie sprawiło, aby włosy na końcach zaczęły się rozdwajać, czy łamać. Aczkolwiek, dla bezpieczeństwa włosów używam także sprayu ochronnego termicznego. Kilka razy użyłam prostownicy do zrobienia loków i efekt był także fenomenalny, loki utrzymują się znacznie dłużej, niż przy zwykłej lokówce.
Polecam!
#współpraca barterowa