Mamtomi.pl – dobrze zorganizowany dom

Funkcjonalny i praktyczny pojemnik, jest optymalnym rozwiązaniem do zagospodarowania przestrzeni w szufladzie lub na biurku. Ułatwia przechowywanie różnych drobiazgów, które musimy mieć pod ręką.

Dzięki temu, że wszystko jest na miejscu, możemy szybko i sprawnie zlokalizować potrzebny przedmiot. Ponadto pozwala zaoszczędzić czas, który trzeba poświęcić na sprzątanie i szukanie potrzebnych rzeczy.

Mamtomi.pl to sklep, który oferuje tylko produkty praktyczne i funkcjonalne, ale także te o atrakcyjnym wyglądzie, które uczynią przestrzeń jeszcze bardziej przytulną. W asortymencie sklepu znajdziemy między innymi:

  • akcesoria niezbędne do pracy: plecaki i torby na laptopa
  • artykuły ułatwiające przygotowywanie potraw: noże, deski do krojenia, tarki
  • zestawy do podawania przekąsek
  • elementy wyposażenia łazienki
  • oryginalne pomysły na prezenty dla bliskich
  • wyjątkowe dekoracje

https://mamtomi.pl/

 

Zapraszam do przeglądu wybranych pojemników – zdjęcia poglądowe pochodzą ze strony sklepu.

 

Pojemnik dekoracyjny organizer BIAŁY 38x29x22cm

https://mamtomi.pl/produkt/pojemnik-dekoracyjny-organizer-bialy-38x29x22cm/

Funkcjonalny i praktyczny pojemnik, jest optymalnym rozwiązaniem do zagospodarowania przestrzeni w szufladzie lub na biurku. Ułatwia przechowywanie różnych drobiazgów, które musimy mieć pod ręką.

 

Pojemnik dekoracyjny organizer KAMIEŃ 26x26x43cm

https://mamtomi.pl/produkt/pojemnik-dekoracyjny-organizer-kamien-26x26x43cm/

 

Dzięki uprzejmości sklepu Mamtomi miałam przyjemność przetestować pojemniki w wersji KAMIEŃ. Pojemniki te zachwyciły mnie swoim estetycznym wyglądem. Piękny ecru, w który wkomponowane są delikatne fale sprawia, że świetnie pasuje szczególnie do jasnych pomieszczeń. Pojemniki śmiało mogą także pełnić funkcję dekoracyjną.

Są bardzo wytrzymałe, tworzywo jest elastyczne, nie pęka nawet gdy pojemnik jest pełen. Uwielbiam używać tych pojemników do przechowywania książek, kosmetyków, czy różnych innych kobiecych szpargałów:)

Są duże, pojemne ale jednocześnie na tyle kompaktowe, że łatwo je ustawić w szafie, czy na półce.

Polecam!

 

# Współpraca barterowa