Mandragora Store – ubrania tworzone z pasją

Przed nami chłodne pory roku, więc powoli nadchodzi ten czas na rozejrzenie się za czapkami, szalami i rękawicami zimowymi! Dzisiaj przychodzę z propozycją akcesoriów wierzchnich typu czapki od Mandragastore.

https://mandragorastore.pl/

 

Na początek ciekawostka, skąd pochodzi nazwa sklepu.

Stąd Mandragora – roślina mistyczna, która kształtem przypomina ludka. Jest to roślina lecznicza, przeciwbólowa ( ból, z którym muszą się zmagać ludzie ).

Czyli Mandragora – Antidotum na całe zło 👌

Poniżej wybrane czapki z oferty sklepu – zdjęcia poglądowe pochodzą ze strony sklepu.

Czapka Damska Z Dwoma Pomponami – Beżowy

https://mandragorastore.pl/produkt/czapka-damska-z-dwoma-pomponami-bezowy/

 

Czapka Damska Basic – Grafitowy

https://mandragorastore.pl/produkt/czapka-damska-basic-grafitowy/

Czapka Damska Basic – Czarny

https://mandragorastore.pl/produkt/czapka-damska-basic-czarny/

Czapki Mandragorastore urzekły mnie przede wszystkim tym, że są proste, klasyczne, ale jednocześnie niesamowicie stylowe. Moją faworytką jest czapka typu Basic. Elegancka, lekka, kobieca, a jednocześnie bardzo ciepła. Świetny model pasujący idealnie do eleganckiego czarnego płaszcza.

To model wpisujący się świetnie w jesienno-zimowe dni, kiedy chcemy opatulić się solidnie i dobrze zabezpieczyć głowę, szyję przed np. lodowatym wiatrem. Bardzo miły w dotyku, ponieważ wykonanie ze 100% akrylu zapewnia miękkość. Zwłaszcza urzekł mnie śliczny grafitowy odcień idealnie pasujący do każdej stylizacji.

Ponadto, dodatki zimowe są solidnie wykonane. Prane i suszone wg wskazówek producenta są cały czas jak nowe, nie widzę zmechacenia, czy rozciągania wełny.

POLECAM!

#współpraca barterowa