AWIH – Torby i Opakowania

Firma AWIH produkuje z wyjątkową pasją torby papierowe i opakowania. Z tych produktów korzystają międzynarodowe marki oraz małe kilkuosobowe firmy.

Wizją firmy jest uczynienie papierowej torby reklamowej jako trwałego, długoterminowego ambasadora reklamy i pożądanego nośnika wizerunku na rynku.

https://awih.pl/

Zapraszam do przeglądu wybranych produktów AWIH – zdjęcia poglądowe i opisy techniczne pochodzą ze strony sklepu.

 

“Torby papierowe produkujemy już ponad 25 lat.

Posiadamy szeroką gamę modeli i formatów toreb. W zależności od zastosowania proponujemy torby papierowe ekonomiczne i wytrzymałe lub eleganckie, bardzo prestiżowe.  Jako producent toreb możemy wykonać torebki wg specyfikacji klienta”.

 

https://awih.pl/torby-papierowe/

Torby papierowe z nadrukiem

 

Torby papierowe z uchwytem skręcanym

Torby papierowe z uchwytem płaskim

Torby reklamowe ekskluzywne

Torby bawełniane bez nadruku oraz z nadrukiem

https://awih.pl/produkty/torby-bawelniane/

“Proponujemy kilka podstawowych modeli toreb bawełnianych, na których wykonamy wielokolorowy nadruk. Na indywidualne zamówienie możemy wykonać torbę bawełnianą z wyższej gramatury lub o innym formacie”.

Opakowania papierowe

https://awih.pl/opakowania/

 

Zaletą toreb i opakowań AWIH jest to, że klient może w sposób elastyczny nie tylko dopasować kolor, czy nadruk, ale także wielkość, a nawet gramaturę toreb. Torby są wykonane z najwyższą starannością, a przy tym są solidne i ich odpowiednie wielkości pozwalają na zapakowanie produktów w sposób bezpieczny. To świetny wybór szczególnie dla firm, jeśli chodzi o podarunki np. świąteczne dla pracowników, czy drobne upominki dla klientów.

POLECAM!

 

#współpraca barterowa