Deerhunter – ciepłe akcesoria na zimę

Przed nami chłodne pory roku, więc powoli nadchodzi ten czas na rozejrzenie się za czapkami, szalami i rękawicami zimowymi! Dzisiaj przychodzę z propozycją akcesoriów wierzchnich typu czapki od firmy Deerhunter dostępne w sklepie Fraya.
https://fraya.pl/

Poniżej wybrane czapki i opaski z oferty sklepu Fraya – zdjęcia poglądowe pochodzą ze strony sklepu.

https://fraya.pl/deerhunter-czapka-damska-6486-999?search=6486

 

Czapki Deerhunter urzekły mnie przede wszystkim tym, że są niesamowicie ciepłe, ale jednocześnie stylowe. Wykonane są z ciepłego miękkiego niegryzącego akrylu, a dodatkowo obszar wokół uszu obszyty jest od wewnątrz cieplutkim polarem. Świetnie zatem chroni nawet najbardziej wrażliwe uszy przed zimnem i wiatrem.

To czapki i opaski wpisujące się w zimne jesienno-zimowe dni, kiedy chcemy opatulić się solidnie i dobrze zabezpieczyć głowę, szyję przed np. lodowatym wiatrem.  Zwłaszcza urzekł mnie śliczny grafitowy odcień idealnie pasujący do każdej stylizacji. Także zielona wersja czapki i opaski jest bardzo modna i twarzowa.

Opaski są odpowiednio szerokie i od wewnętrznej strony ocieplone polarem, zatem dodatkowo mamy ochronę przed zimnym wiatrem jesiennym.

Ponadto, dodatki zimowe są solidnie wykonane. Prane i suszone wg wskazówek producenta są cały czas jak nowe, nie widzę zmechacenia, czy rozciągania,

POLECAM!

 

# współpraca barterowa