Meblomaniak24 – naturalne dywaniki z juty

W ofercie Meblomaniak24 znajdziemy ciekawy wybór dywanów, zarówno tych dedykowanych do wnętrz, ale także dywanów zewnętrznych. Ponadto dostępność wzorów, czy kształtów pozwala na dobranie odpowiedniego produktu do swoich potrzeb, takiego jak: dywan pleciony okrągły lub prostokątny, dywan ażurowy, lub wzory; dywan dżungla, dywan w kwiaty, dywany z innymi motywami roślinnymi.

Egzotyczna roślina juta jest podstawowym materiałem do wykonania produktu, takiego jak dywan z juty okrągły, pleciony dywanik naturalny. Jest to materiał odporny na użytkowanie, nie wymagający specjalnej konserwacji. Dodatkowo w plecionce zostaje wykorzystana bawełna. Popularny w ostatnich czasach dywan jutowy jest wyjątkową gratką dla osób ceniących sobie naturalne produkty oraz materiały.

https://meblomaniak24.pl/pl/c/Dywany/41

 

Okrągły gęsto pleciony dywan z juty naturalny 90 cm boho loft

https://meblomaniak24.pl/pl/p/Okragly-gesto-pleciony-dywan-z-juty-naturalny-90-cm-boho-loft-/1448

 

Moja opinia:

Dywanik jutowy zachwycił mnie swoim przepięknych naturalnym wyglądem, fantastycznie wygląda w każdym pomieszczeniu, czy to w sypialni, salonie, w przedpokoju, a nawet w kuchni. Jest pięknie pleciony, wzór jest delikatny. Kolorystyka tego dywanika jest naturalna, więc pasuje do pomieszczeń utrzymanych w różnych kolorach.

Dywanik jutowy w stylu boho loft jest naturalnie wytrzymałym, miękkim w dotyku, a jednocześnie trwałym i niewymagającym konserwacji materiałem.

Ten pleciony dywan w stylu boho z tradycyjnym wzorem wnosi powiew naturalności i przytulności do wnętrza.

Polecam!

 

#współpraca barterowa