Biała Perła – unikalne rozwiązania w trosce o białe zęby

Filozofia biała perła® to -wyjątkowe produkty dbające o zdrowe, mocne białe zęby oraz higienę jamy ustnej poprzez wykorzystanie unikatowych i nowoczesnych rozwiązań łączących formuły enzymatyczne ze składnikami inspirowanymi naturą.
https://bialaperla.com.pl/

Zapraszam do przeglądu wybranych produktów – zdjęcia i opisy pochodzą ze strony sklepu.

Wybielająca pasta do zębów :multi perfekt

https://bialaperla.com.pl/e-sklep/multi-perfekt

Pasta do zębów do kompleksowej ochrony jamy ustnej o delikatnym działaniu wybielającym. Pasta zawiera substancję czynną hydroksyapatyt, która w połączeniu z fluorem pomaga remineralizować szkliwo zębów i pomaga zapobiegać próchnicy.

Jest to nasza ulubiona rodzinna pasta, do stosowania przez każdego i na co dzień. Delikatna, bardzo przyjemna w użyciu, dobrze oczyszcza, odświeża i widać wybielenie przy dłuższy używaniu.

Specjalistyczna pasta do zębów :zdrowe dziąsła

 

 

https://bialaperla.com.pl/e-sklep/specjalistyczna-pasta-do-zebow-zdrowe-dziasla

Pasta do zębów zawiera ekstrakt z winogron – resweratrol oraz skuteczne ekstrakty ziołowe, które pomagają łagodzić objawy paradontozy, wrażliwych i krwawiących dziąseł. Działa również zapobiegawczo w utrzymaniu zdrowych dziąseł.

Na rynku mamy obecnie dużo past na problemy z dziąsłami, staram się poszukiwać delikatnych, zapobiegawczych produktów. Ta pasta ma profilaktyczne działanie, dzięki doskonałemu składowi ziołowemu. Zmniejszyła krwawienie dziąseł w zauważalny sposób już po tygodniu stosowania.

Wybielająca pasta do zębów :krystaliczna biel

https://bialaperla.com.pl/e-sklep/krystaliczna-biel

Pasta do zębów, która łagodnie usuwa zanieczyszczenia i nadaje połysk, pokrywając szkliwo zębów drobinami krystalicznej bieli. Ma przyjemny, miętowy smak i jest bezpieczna dla szkliwa.

Pasta, która naprawdę wybiela zęby, aczkolwiek używam jej co drugi dzień, na zmianę z pastą na dziąsła. Zęby były bielsze praktycznie z każdym myciem, pięknie połyskują. Bardzo skuteczny produkt, który jest łagodny dla dziąseł.

Wybielająca pasta do zębów :coconut

https://bialaperla.com.pl/e-sklep/coconut

Pasta do zębów, zawierająca 100% olej kokosowy z Filipin, posiadający właściwości antybakteryjne i wybielające. Przeznaczona do codziennego użytku.

Kolejna przyjemna wybielająca pasta do użycia na co dzień. Olej kokosowy jest znany z właściwości antybakteryjnych, więc oprócz wybielenia zębów dbamy także o stan całej jamy ustnej. Plus za piękny zapach i przyjemne odświeżenie.

#współpraca barterowa