NOTEKA – artykuły biurowe o pięknym designie

NOTEKA to sklep poświęcony artykułom biurowym o dobrym designie – sklep stworzony z miłości do wyjątkowych przedmiotów codziennego użytku i upiększania miejsca pracy. Na półkach NOTEKI znajdują się artykuły biurowe, które są minimalistyczne, oryginalne i wykonane z wysokiej jakości materiałów.
https://noteka.pl/

Na początek sklep o sobie:

“Znajdziecie u nas plannery, notesy, długopisy, pióra, ołówki, zszywacze, spinacze… i wiele innych produktów, które mogą znaleźć się na domowym biurku lub w miejscu pracy (a w dzisiejszych czasach coraz częściej pierwsze równa się drugiemu!). Produkty w sklepie są pieczołowicie wyselekcjonowane z niezwykle szerokiej oferty, którą niesie branża artykułów piśmienniczych i papierniczych. To wyjątkowe przedmioty przeznaczone dla każdego, kto lubi otaczać się pięknymi przedmiotami lub chce podarować je komuś bliskiemu”.

W ofercie sklepu znajdziemy szeroki wybór produktów renomowanej marki Kaweco. Kaweco to niemiecka firma, która działa od 1883 roku i jest jednym z najstarszych producentów przyborów do pisania. Pióra, długopisy i ołówki Kaweco czerpią z tradycji, ale jednocześnie są innowacyjne świetnie zaprojektowane.

Moim wyborem był piękny kulkowy długopis i lisim kolorze. Poniższe zdjęcia poglądowe pochodzą ze strony sklepu.

Pióro kulkowe Kaweco Skyline Sport Fox

https://noteka.pl/pioro-kulkowe-kaweco-skyline-sport-fox

Kieszonkowe, lekkie pióro kulkowe z klasycznej linii Kaweco Sport. Korpus z trwałego tworzywa sztucznego w kolorze lisiego pomarańczu. Kultowy design w nowoczesnej formie – projekt pióra niewiele zmienił się od czasu jego początków, czyli aż od 1911 roku! Dopełniające całość detale w kolorze srebrnym.

Pióra  KAWECO Sport łączą w sobie tradycję i nowoczesność. Wyglądają bardzo elegancko ale jednocześnie jest to typ sportowy. Bardzo lekkie, zamknięte zajmują bardzo niewiele miejsca w torebce, ale także zmieszczą się w mniejszej kieszeni.  Co mnie w nich urzekło to ten kształt korpusu o przekroju ośmiokąta, który wygląda nie tylko ciekawie, unikalnie ale jest też bardzo komfortowy w trzymaniu.

Pióro kulkowe Kaweco to coś dla osób, które cenią sobie wyjątkowa i miękką łatwość pisania. U mnie to pióro sprawdza się idealnie na bardziej śliskim papierze, np. kolorowych karteczkach do notatek. Pisze idealnie bez żadnego przerywania, nie potrzeba dużego nacisku. dla mnie to ideał, który noszę w torebce, w każdej chwili można zrobić pilną notatkę.

Produkty KAWECO Sport to dla mnie symbol jakości i piękna. Piękne pismo to moim zdaniem nie tylko zasługa piszącego, ale także odpowiedniego narzędzia.

Polecam!

 

#współpraca barterowa