CityChic.pl – atrakcyjne sukienki świąteczne

Małymi krokami zbliżamy się ku końcu roku, kiedy to na czas świąteczny będziemy poszukiwać świątecznych stylizacji. Najpiękniejsze Sukienki na Święta znajdziemy m.in w ofercie sklepu Citychic.pl

https://citychic.pl/

Boże Narodzenie to ten czas, kiedy będąc w gronie rodzinnym warto zadbać o odświętny strój. Dla kobiety w tym przypadku nie ma nic lepszego, niż eleganckie odświętne sukienki.

https://citychic.pl/kategoria/sukienka-na-swieta

Zapraszam do przeglądu wybranych sukienek w ofercie sklepu – zdjęcia poglądowe pochodzą ze strony sklepu.

Przede wszystkim idealna dla kobiety może okazać się czerwona sukienka na Święta.

W sklepie Citychic znajdziemy sukienki, w których z przyjemnością zasiądziemy do wigilijnego stołu. Sukienki są bowiem nie tylko modne, kobiece, ale także komfortowe. Starannie skrojone na Święta pozwalają swobodnie cieszyć się atmosferą rodzinną.

Znajdziemy tu bogactwo form oferowanych sukienek, jednak dominują ultra kobiece sukienki mini. To kreacje świąteczne  przykuwające uwagę, posiadające rozcięcia, falbany, symetryczne kroje, drapowania czy wiązania.

Sukienki zostały wykonane z tkanin w kolorach  nawiązujących do wigilijnego klimatu, a więc: głębokiej czerwieni, bordo, butelkowej zieleni, złota czy ponadczasowej i klasycznej czerni.

Z takimi sukienkami można oczarować swoich gości podczas świątecznego przyjęcia:)

 

Sama postawiłam na sukienkę Snowflakes w urokliwe gwiazdeczki:

https://citychic.pl/sukienka-velvet-621-gold-snowflakes

Sukienka Snowflakes zachwyciła mnie swoim niesamowicie pięknym printem. Białe i złote gwiazdy prezentują się fenomenalnie na tle welwetowego materiału. Sukienka jest iście świąteczna, może też posłużyć na Sylwestra lub w okresie po prostu zimowym.

Fason jest luźny, w pasie jest związywana, więc można ją idealnie dopasować do sylwetki. Piękna solo, jak i noszona do grubszych legginsów np. na wyjście świąteczne z przyjaciółką

Sukienka jest mięciutka, materiał lekko rozciągliwy.

Polecam!

 

#współpraca barterowa