Mynatureshop.pl – naturalna jakość kosmetyków

W ofercie sklepu MyNatureShop znajdziemy kosmetyczne marki zielone dla żyjących świadomie.

https://www.mynatureshop.com/pl/

Na początek sklep o sobie:

„Dzięki naszemu wieloletniemu działaniu w sektorze ekologicznym doświadczyłyśmy wszystkie trendy i innowacje produktowe z pierwszej ręki. Przez lata nasza świadomość jakości stawała się coraz silniejsza.
Co wyróżnia pierwszorzędną, naturalną jakość produktów? W ciągu ostatnich 30 lat, dzięki licznym doświadczeniom z naszymi klientami i producentami, byliśmy w stanie coraz bardziej pogłębiać to pojęcie. Efektem tego są długotrwałe relacje z najlepszymi markami, które do dziś inspirują nas i naszych klientów.”

Poniżej jeden z kosmetyków dostępny w ofercie sklepu – zdjęcie techniczne i opis pochodzą ze strony sklepu.

CIEŃ DO OCZU MOND DUO 05 – DZIECKO SŁOŃCA

https://www.mynatureshop.com/pl/Marie-w./CIEN-DO-OCZU-MOND-DUO-05-DZIECKO-SLONCA/MW10019

Cienie do powiek MondDuo marki marie w. są nie tylko piękne w wyglądzie, ale i uniwersalne. Czy to jako delikatny makijaż oczu na dzień, intensywny makijaż wieczorowy czy kreatywny eyeliner – Twoje oczy będą błyszczeć w najpiękniejszych kolorach! Nakładając kilka razy, sama ustalasz pożądaną przez ciebie intensywność koloru. Pędzelek do cieni ułatwia mieszanie kilku kolorów, a aplikator nakłada pigmenty gęstą warstwą. Dzięki aplikatorowi do cieni do powiek, możesz również nakładać cienie MondDuo jak eyeliner – dla małych akcentów o silnym efekcie.

MondDuo Dziecko Słońca możesz nałożyć także jako róż – dla radosnych policzków!

Piękne cienie zdecydowanie dla osób, które kochają ciepłe złote brzoskwinie w makijażu oka. Zdecydowanie takie odcienie będą pasować do każdej tęczówki oka. Cienie są mięciutkie, niesamowicie mocno napigmentowane. Z łatwością rozprowadzają się na powiekach. Wymagają jednak bazy, aby trzymały się cały dzień.

Posiadają piękny elegancki połysk, w sam raz na co dzień. Piękne kompaktowe pudełko w białym kolorze uprzyjemnia korzystanie z produktu.

Polecam!

 

 

# współpraca barterowa