TheMissCat – piękne opaski zimowe na głowę

Dzisiejszy wpis jest poświęcony niezwykłym akcesoriom z alpaki na sezon jesienno-zimowy. Produkty, które właścicielka marki The Miss Cat tworzy z wielką pasją i zaangażowaniem. To mloda polska marka ręcznie robionych akcesoriów dla kotów oraz cała gama produktów dla Kociarzy.
https://themisscat.pl/

Zapraszam do przeglądu poniższych wybranych opasek na głowę idealnych na sezon jesienno-zimowy. Zdjęcia poglądowe i opisy techniczne pochodzą ze strony sklepu.

Opaska na głowę z wiązaniem wełna z alpaki – brudny róż

https://themisscat.pl/product/opaska-na-glowe-z-wiazaniem-welna-z-alpaki-2/

Mięciutka wełna, która jest połączeniem baby alpaca oraz ciepłej wełny merynosów, sprawia, że opaska jest ciepła, miękka i lekka jednocześnie!

Włóczka, która została użyta do wydziergania tej przepaski, jest bardzo miękka, przewiewną, lekka i przyjemna w kontakcie ze skórą. Opaska nie drapie i nie podrażnia delikatnej skóry głowy.

Opaska idealna na okres przejściowy jesienią i wiosną, a także na słabą zimę.

Opaska na głowę zimowa z wiązaniem, wełna z alpaki – beżowa

https://themisscat.pl/product/opaska-na-glowe-zimowa-z-wiazaniem-welna-z-alpaki-bezowa/

Do wydziergania opaski (ręczna robótka) została użyta absolutnie wyjątkowa wełna, która jest mieszanką najlepszych włókien delikatnej baby alpaca, najlepszej na świecie, peruwiańskiej bawełny pima, niegryzącej, przemiłej wełny merynosa o wspaniałych właściwościach.

To niezwykłe połączenie, sprawia, że opaska jest ciepła, miękka i lekka jednocześnie!

Opaska idealna na zimę. Została wykonana z grubszej wełny niż pozostałe dostępne w sklepie opaski.

 

Moja opinia:

Uwielbiam nosić opaski. Z reguły moje wybory kolorystyczne oscylowały zawsze wokół ciepłych beżów, natomiast tu ogromnie urzekł mnie ten bardzo stylowy szary kolor oraz ciemny róż.. Kiedyś opaski dla mnie nie istniały, wydawały się zbędnym elementem typowo stylizacyjnym. Jednak opaska jest idealna do ochrony uszu podczas mrozu, wiatru, często nakładam ją po prostu dodatkowo pod czapkę.

Opaski The Miss Cat zachwyciły mnie swoją wielkością. Są odpowiednio duże, po nałożeniu na głowę, okala czoło, uszy i większą część głowy. Poza tym wersja zimowa wygląda jak puch! Jest taka gruba, miękka, i ta jej puchatość sprawia, że cudownie prezentuje się na głowie.

Opaskę nosi się w sposób niezwykle przyjemny. Bo jest ciepła, ale wełna nie gryzie, nie powoduje też przegrzania głowy.

Świetnie wymodelowana z przodu, bardzo dobrze się układa na głowie i wygląda zgrabnie. Sposób szydełkowania daje efekt opaski mięsistej i nieprzepuszczającej wiatru, więc tym bardziej jest to idealna opaska dla chcących solidnie ochronić uszy. Opaska jest wykonana całkowicie ręcznie i to z niezwykłą starannością. Osobom, które potrzebują mimo wszystko czapki na zimę polecam noszenie tej opaski pod czapkę, jako dodatkową ochronę uszu.

 

Polecam!

 

#współpraca barterowa