Aromateka – świece tworzone z pasją

Kochamy jesień za jej niewątpliwe atrybuty, dla mnie domatorki zdecydowanie są to długie spokojne wieczory w towarzystwie ulubionych książek i ukochanych świec sojowych. Dziś zapraszam na przegląd świec Aromateka!

https://aromateka.pl/

 

Zdjęcia i opisy pochodzą ze strony producenta.

“Nasze świece są wykonywane ręcznie, przy użyciu naturalnego, wegańskiego wosku sojowego najwyższej jakości. Świeczki na bazie wosku sojowego są świetną alternatywą dla szkodliwych wyrobów parafinowych. Są bezpieczne w użytkowaniu, a ich wydajność jest nawet o 50% większa niż zwykłych świec z parafiny.

Knoty używane w świeczkach naszej produkcji, to w 100% naturalne knoty bawełniane lub drewniane”.

 

ŚWIECA SOJOWA – RÓŻOWA CZEKOLADA 120ML

https://aromateka.pl/pl/p/Swieca-sojowa-Rozowa-Czekolada-120ml/73

Świeca ta to coś fenomenalnego dla wielbicieli czekolady. Nadaje przytulny, ciepły nastrój w pomieszczeniu. To dla mnie idealny wybór na pierwsze jesienne dni, kiedy zaczniemy już wczesne wieczory spędzać w domu, chętnie przy ulubionej książce, pod kocem. Wtedy zapalenie takiej świecy wprawi w nastrój relaksu, wyciszenia. Uwielbiam design świecy.

 

ŚWIECA SOJOWA – WANILIA Z TOFFEE 120ML

https://aromateka.pl/pl/p/Swieca-sojowa-Wanilia-z-Toffee-120ml/76

Zapach idealny dla prawdziwych wielbicieli słodkich aromatów. Wanilia z Toffee jest przyjemnie słodka, to taki otulający zapach na zimne wieczory. Idealny szczególnie na wieczór z książką pod kocem:)

ŚWIECA SOJOWA – WIŚNIA 120ML

https://aromateka.pl/pl/p/Swieca-sojowa-Wisnia-120ml/97

Jest mocno owocowo lekko kwaśnie, tak właśnie pachnie wiśnia, którą pamiętam z ogródka mamy. Dojrzała o miękkich soczystych owocach. Doskonały zapach w chwilach obniżonego nastroju, wnosi do pomieszczenia aromat odwagi, radości. Świeca pięknie się pali, zapach utrzymuje się jeszcze cały kolejny dzień.

ŚWIECA SOJOWA – RUBY CHOCOLATE EXCLUSIVE NIEBIESKA 280ML

https://aromateka.pl/pl/p/Swieca-sojowa-Ruby-Chocolate-exclusive-niebieska-280ml/145

 

TEALIGHTY SOJOWE – 9 SZTUK

https://aromateka.pl/pl/p/Tealighty-sojowe-9-sztuk/121

 

#współpraca barterowa