Kawasiepali – świeża kawa smakuje najlepiej

Etiopczycy  zwykli mawiać: “Jeśli masz zmartwienie – napij się kawy. Jeśli się cieszysz – napij się kawy. Jeśli jesteś zmęczony – napij się kawy!”.

I tak właśnie – Kawa to dla mnie styl życia. Nie tyle napój, co moja towarzyszka w szarej codzienności, jak i podczas bardziej relaksujących chwil. Sprawdza mi się idealnie, gdy bladym świtem pośpiesznie piję jej kilka łyków, jak i w weekend, gdy delektuję się nią leżąc w łóżku i czytając ulubioną książkę.

Chwila z kawą to moja mała chwila luksusu w ciągu zabieganego dnia.  Osobiście bez kawy nie wyobrażamy sobie życia i ani jednego przepracowanego dnia, a poranka w zupełności. Rano, sięgam wyłącznie po czarne espresso, natomiast po południu najchętniej delektuję się kawami smakowymi. W dzisiejszym wpisie, chciałabym przedstawić fantastyczne kawy z oferty sklepu kawasiepali, które urzekły mnie swoimi aromatami.

https://kawasiepali.pl/

Zapraszam do przeglądu wybranych kaw – zdjęcia i opisy pochodzą ze strony sklepu.

kawa aromatyzowana w butelce / czekoladowa 250g

https://kawasiepali.pl/kawa-aromatyzowana/129-kawa-aromatyzowana-w-butelce-czekoladowa-250g.html

Kawa ma pociągający aromat czekolady, orzechów, a jej zapach jest niesamowicie przyjemny i długo unosi się w mieszkaniu po zaparzeniu. To kawa, która idealnie pasuje mi do popołudniowego ciasta po pracy, gdy zależy mi na odprężeniu.  Jest moim ulubieńcem, jeśli z rana pragnę obudzić się i dodać energii. Świetnie odświeża także umysł w pracy, rozjaśnia myśli. W wydaniu espresso jest najlepsza.

kawa peru ccochapampa w butelce 280g

https://kawasiepali.pl/kawa-w-butelce-280g/151-kawa-peru-ccochapampa-w-butelce-280g.html

Kawa ta zaskoczyła mnie swoim niesamowitym aromatem, jest bardzo unikalny, inny od znanych mi dotąd aromatów kawy. Bogata w smaku, ale jednocześnie  jest nisdkodrażniąca ale jednocześnie posiada pełen aromat kawy. Bardzo lubię pić tę kawę, jako delikatną na późne popołudnia. Podana w pięknej butelce, która jest ozdobą w kuchni. Polecam!

 

 

kawa cameroon mbessa a

 

https://kawasiepali.pl/kawa-arabika/89-131-kawa-cameroon-mbessa.html#/29-waga-250g

Nuty sensoryczne: suszone owoce moreli, czekolada, marcepan, cytrusy, orzechy, migdały

Region: boyo

Pomaga mi w odpoczynku, uspokojeniu umysłu, nabraniu dystansu. Celebrowanie picia tej kawy daje mi poczucie, że funduję sobie rozrywkę w prawdziwie ekskluzywny sposób. Warto dodać, że kawę otrzymujemy w doskonałym solidnym opakowaniu, a produkt jest bardzo świeży.

kawa kenia AA faq

https://kawasiepali.pl/kawa-arabika/40-110-kawa-kenia-aa-nyeri.html#/31-opakowanie-torba_1kg

Nuty sensoryczne: cytrusy, kwiaty, tytoń, goździki, czekolada

Region: Kiambu, Nyeri, Kirynyaga

Ta kawa z kolei ma mocny aromat i najbardziej pasuje mi do porannego rozbudzenia. Po zaparzeniu ma niesamowicie intensywny zapach, który unosi się w całym mieszkaniu. Mocny aromat, który jednocześnie pobudza. Ja ja lubię pić nawet bez mleka, wtedy ma taki swój wyrazisty smak. Polecam!

 

 

#współpraca barterowa