4LCK – wesołe skarpety na poprawę humoru

Firma 4LCK  powstała przede wszystkim z głębokiej pasji – od lat zajmuje się bowiem projektowaniem i produkcją skarpetek. Stale poszerza swój asortyment, starając się dobierać ciekawe wzory oraz rozmaite kolory. Nieustannie wprowadza do sklepu nowe modele, aby klienci zawsze znaleźli coś dla siebie na każdą okazję, pogodę, stylizację. Skarpetki cechują się różnorodnością, aby zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów.

 

https://www.4lck.com/

 

Zapraszam do przeglądu wybranych modeli – zdjęcia poglądowe  i opisy techniczne pochodzą ze strony sklepu.

 

Skarpetki damskie Latte w Brązowe Misie

https://www.4lck.com/skarpetki-kolorowe-damskie/96-skarpetki-misie.html

Czyż te skarpetki w brązowe misie na kawowym (Cafe Latte) tle nie są słodkie? Te kolorowe skarpetki są wesołe, wprowadzają miły nastrój lub kojarzą się z miłymi, ciepłymi miejscami. Przytul słodkiego misia, który teraz może być również u Twoich stóp 🙂

 

Zielone skarpetki w emotki uśmieszki

https://www.4lck.com/skarpetki-kolorowe-damskie/32-smieszne-zielone-skarpetki-smile-emoji.html

Uśmiech skarpetki 4LCK mają w swoim DNA. Naszym celem jest poprawianie Wam humoru i dlatego trudno znaleźć bardziej wesołe skarpetki niż te zielone skarpetki w uśmiechnięte buźki 🙂 Wraz z nimi przesyłamy Wam życzenia, abyście byli uśmiechnięci przez cały dzień!

Skarpetki Świąteczne granatowe męskie w pierniki

https://www.4lck.com/skarpetki-kolorowe-meskie/85-skarpety-swiateczne-prezent.html

Mamy dla Ciebie świetny pomysł na prezent. Wesołe kolorowe skarpetki w piernikowe wzory na granatowym tle doskonale wpiszą się w świąteczną atmosferę. Możesz je nosić na co dzień, także do garnituru.

Szare skarpetki w Jednorożce

 

https://www.4lck.com/skarpetki-kolorowe-meskie/48-szare-skarpetki-jednorozec.html

Kolorowe śmieszne skarpetki w Jednorożce na szarym tle.

Zaprojektowane specjalnie dla miłośników Jednorożców 🙂

 

Moja opinia:

 

Skarpety zapewniają stopom niesamowite ciepło, są idealne na te chłodne dni. Polecam szczególnie osobom borykającym się z problemem zimnych stóp. Zwłaszcza założone na noc poprawiają tu komfort, można powiedzieć, że niwelują problem bezsenności.

Skarpety są bardzo mięciutkie, niwelują też zmęczenie, zwłaszcza dla osób uprawiających długie spacery. Są poza tym bardzo miękki i komfortowe w noszeniu. Solidnie wykonane, estetyczne, posłużą na lata.

Polecam!

 

# współpraca barterowa