Kusy Coffee – świeżo palona kawa z różnych zakątków Świata

Kusy Coffee to sklep gdzie odkryjemy smak świeżo palonej kawy z różnych zakątków Świata. Tu każdy ma możliwość kupienia kawy, która jeszcze nie dawno nie była dostępna szerokiemu gronu lub bardzo droga.

Kawa ziarnista świeżo palona pozwala poczuć jej idealny aromat. Coś czego nie spotkamy w markecie, ponieważ tam przechodzi długą drogę zanim trafi na sklepową półkę.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu sklep posiada dostęp do najlepszych ziaren i doświadczenie w paleniu kawy. Palarnia obsługuje firmy od 2011 roku. Kawa tu sprzedawana palona jest z najlepszej jakości ziaren bez skaz. Co najważniejsze doświadczenie zdobyte w paleniu kawy dla wymagających firm sprawiło, że jakość wypalenia jest równomierna.

https://kusycoffee.pl/

 

Kawa Ziarnista Świeżo Palona 3x250g Kusy Coffee

https://kusycoffee.pl/shop/zestawy/kawa-ziarnista-swiezo-palona-3x250g-kusy-coffee/

W zestawie:
  • Kawa Ziarnista Świeżo Palona 100% Arabika Brasil Santos 250g
  • Kawa Ziarnista Świeżo Palona 100% Arabika Ethiopia Djimmah 250g
  • Kawa Ziarnista Świeżo Palona Gran Espresso 250g
Kawa Ziarnista Brasil Santos 100% Arabika

“Brazylia, posiadająca 2,3 mln. hektarów upraw, jest największym producentem i eksporterem kawy na świecie. Oferowana przez nas kawa Santos to klasyk, nie tylko wśród kaw brazylijskich, ale spośród kaw z całego świata. Smak tej Arabiki jest słodkawy, łagodny, delikatny oraz zbliżony nieco do smaku czekolady. Uprawiana jest niżej niż podobny gatunek kawy w Gwatemali czy Kostaryce. Dzięki temu charakteryzuje się dużo niższą kwasowością”.

Kawa Ziarnista Ethiopia Djimmah 100% Arabika

“Kawa o pełnym, cielistym smaku i czystym, intensywnym aromacie. Nuty smakowe jakie można w kawie wyczuć to gorzka czekolada, cytrusy, kwiaty z winnym finishem. Gorzka czekolada w połączeniu z cytrusami, w postaci boskiego napoju to oczywiście kawa Ethiopja Djimmah – 100% Arabica, kawa o kwiecistym wyrazie, głębokim smaku i aromacie nie do zapomnienia”.

Kawa Ziarnista Gran Espresso

“Mieszanka tej kawy pozwala łatwo zniwelować niedoskonałości ekspresu do kawy. Możliwe jest to dzięki doskonale zbalansowanej mieszance ziaren arabki pochodzącej z południowej Ameryki z azjatycką robustą uzyskiwaną metodą płukania. Gran Espresso charakteryzuje się mocnym, słodkim i intensywnym smakiem oraz zdecydowanym, cielistym posmakiem. Wykorzystanie tej kawy zapewnia doskonały rezultat końcowy – smak typowego włoskiego espresso. Kawa doskonała szczególnie dla miejsc, gdzie przyrządza się szeroki asortyment napojów na bazie espresso, czyli cappuccino, latte”.

Moja opinia:

Kawa Kusy Coffee ma mocny aromat i najbardziej pasuje mi do porannego rozbudzenia. Po zaparzeniu ma niesamowicie intensywny zapach, który unosi się w całym mieszkaniu. Mocny aromat, który jednocześnie pobudza. Ja ja lubię pić nawet bez mleka, wtedy ma taki swój wyrazisty smak. Pomaga mi w odpoczynku, uspokojeniu umysłu, nabraniu dystansu. Celebrowanie picia tej kawy daje mi poczucie, że funduję sobie rozrywkę w prawdziwie ekskluzywny sposób. Warto dodać, że kawę otrzymujemy w doskonałym solidnym opakowaniu, a produkt jest bardzo świeży. Polecam!

 

#współpraca barterowa