Pomocerehabilitacyjne.pl – dla maksymalnego efektu ćwiczeń w domu

Sklep Pomocerehabilitacyjne.pl to najszersza oferta pomocy rehabilitacyjnych, kompensacyjnych i ortopedycznych w jednym miejscu
Pomoce rehabilitacyjne najczęściej stosuje się przy wadach postawy, bólach pleców, zaburzeniach koordynacji czy problemach z otyłością itp. Przy użyciu odpowiednio dobranych pomocy można osiągnąć maksymalny efekt podczas ćwiczeń. Wśród bardzo popularnych i używanych pomocy znajdują się gumy do ćwiczeń, maty do ćwiczeń, linie balansowe, piłki gimnastyczne, overballe, niestabilne powierzchnie, a także różne elipsy i cylindry, które podczas rehabilitacji pomagają zwłaszcza przy bólach pleców.
https://www.pomocerehabilitacyjne.pl/

 

Zapraszam do przeglądu wybranych pomocy rehabilitacyjnych idealnych do wykonywania codziennych skutecznych ćwiczeń w domu – zdjęcia poglądowe i opisy techniczne pochodzą ze strony sklepu.

Thera-Band guma treningowa 2 m, zielona, silna

https://www.pomocerehabilitacyjne.pl/thera-band-guma-treningowa-2-m-zielona-silna/

Skuteczna i wszechstronna pomoc do ćwiczeń stanowi proste rozwiązanie do rehabilitacji i treningu siłowego, długość 2 m, szerokość 12,7 cm, zielona, silna.

Skuteczna i wszechstronna pomoc do ćwiczeń stanowi proste rozwiązanie do rehabilitacji i treningu siłowego, długość 2 m, szerokość 12,7 cm, zielona, silna.

Taśma sprawdza się u mnie idealnie do wykonywania codziennych ćwiczeń wzmacniających i rozciągających. Najczęściej z tej pomocy lubię korzystać rano, ponieważ ćwiczenia z taśmą nie tylko kształtują sylwetkę, ale także poprawiają samopoczucie i dodają energii. Odkąd zaczęłam ćwiczyć z tą taśmą poprawiła mi się znacznie kondycja, dzięki czemu mogłam wydłużyć np. spacerowanie. Pomoc jest idealna do wzmocnienia nóg, szczególnie kolan, przynosi także ulgę dla kręgosłupa. Polecam!

 

Thera-Band Mini Ball, 23 cm, żółta

https://www.pomocerehabilitacyjne.pl/thera-band-mini-ball-23-cm/

Wielofunkcyjna piłka firmy Thera-Band o średnicy 23 cm. Piłka do ćwiczeń wykonana jest z elastycznego materiału, który ma lekko strukturowaną powierzchnię i nie ślizga się nawet na twardych powierzchniach. Piłka do ćwiczeń może być napompowana ustami. Thera-Band Mini Ball jest idealną pomocą rehabilitacyjną i ćwiczeniową do jogi, pilates, treningu siłowego, rozciągania, zdrowego siedzenia lub podczas podróży jako pomoc pozycjonująca lub wspomagająca.

Piłki używam w najprostszy sposób do wzmacniania mięśni ramion, nadgarstków. Zwłaszcza jest pomocna przy długotrwałej pracy przy komputerze, pozwala rozluźnić łokcie, bark.  Sprawdza się także idealnie do wzmocnienia kolan, i tu ćwiczenie można wykonywać nawet na siedząco. Polecam!

 

Jeżyk do masażu Rehabiq, 6 cm, żółty

https://www.pomocerehabilitacyjne.pl/rehabiq-jezyk-do-masazu-zolty-6-cm/

Jeżyk do masażu Rehabiq to proste narzędzie, które nadaje się do rozluźnienia całego ciała. Znajdzie zastosowanie w ćwiczeniach rehabilitacyjnych – np. po kontuzji dłoni i palców. Świetnie nadaje się również do samodzielnego masażu w domu po ciężkim dniu pracy. Z pewnością docenią to również sportowcy, ponieważ pomoże im zregenerować mięśnie i powięź po wyczynach sportowych. Kompaktowy rozmiar pozwala zabrać piłkę do masażu w dowolne miejsce. Jeżyk do masażu Rehabiq jest odpowiedni dla wszystkich kategorii wiekowych.

Ten mały jeżyk wygląda niepozornie ale ma wiele zastosowań i przynosi widoczne korzyści. Bardzo dobry do rozmasowania dłoni, nadgarstków, sprawdzi się także do masażu skóry głowy. Rozluźnia mięśnie, wzmaga przepływ krwi, dzięki czemu mięsnie się szybciej regenerują. Polecam!

#współpraca barterowa