PULUK TOXTOX LASH & BROW OIL OLEJEK DO BRWI I RZĘS

Zawsze marzyłam o długich i grubych rzęsach, ale niestety w tej kwestii jak to wygląda realnie, mam raczej więcej do ponarzekania. Moje rzęsy należą do tych niewidocznych, nikłych, delikatnych, czyli po prostu krótkich i cienkich. Na rynku jest wiele specjalistycznych odżywek, które faktycznie wspierają ich wzrost.  Stawiam w tym momencie na produkty zdrowe, zawierające cenne ekstrakty roślinne, gdyż wierzę w moc natury. Tym samym, jednak nie oczekuję jakiegoś wzrostu rzęs, ale bardziej ich wzmocnienia, regeneracji, poprawy struktury. I tak trafiłam na naturalną odżywkę do rzęs PULUK. O efektach jest stosowania we wpisie poniżej (zdjęcie i opis techniczny pochodzą ze strony sklepu). Zapraszam!
https://i-beauty.pl/
PULUK TOXTOX LASH & BROW OIL OLEJEK DO BRWI I RZĘS, 13G

https://i-beauty.pl/pl/p/PULUK-TOXTOX-LASH-BROW-OIL-Olejek-do-brwi-i-rzes%2C-13g/215

“Zadbaj o rzęsy i brwi, utrzymuj je w zdrowiu, zregeneruj.

Ten Olejek to prawdziwa naprawcza bomba. Kombinacja naturalnych olejków odbudowuje zniszczone włoski po zabiegach przedłużania, farbowania i liftingu. Nawilża i wzmacnia. To antidotum na łamliwe, kruche i wypadające włoski.

Skład PULUK TOXTOX Lash & Brow Oil przyprawi Cię o zawrót głowy:

  • NAWILŻANIE: olej z nasion słonecznika, olej arganowy, olej z nasion krokosza barwierskiego, olej z nasion Makadamii
  • ODŻYWIENIE I ODBUDOWA: olej ze słodkich migdałów, masło Shea
  • OCHRONA: olejek Tsubakii, Skwalan
  • ŁATWA APLIKACJA: oliwa z oliwek
  • Zachowanie w dobrej kondycji: witaminy

Wygodne i ekonomiczne nakładanie dzięki pojemnikowi z wbudowaną pipetą. Dodatkowo w każdym opakowaniu znajduje się 5 szczoteczek i 5 aplikatorów dla komfortowego używania produktu”.

Moja opinia:

Uwielbiam ten olejek! Bardzo poprawił stan moich brwi i rzęs. Zagęściły się, są lepiej nawilżone, miękkie i gładsze. Po mniej więcej miesiącu używania produktu na noc zauważyłam, że zaczęły wyrastać nowe włoski. Brwi są świetnie nawilżone, miękkie, bardziej elastyczne. Na pewno są grubsze, takie bardziej ‘mięsiste’, odżywione, a jeśli chodzi o ich wzrost to może nieznacznie tylko wydłużyły się. W miejscach przerzedzonych jest wypełniony łuk brwiowy. Plusem jest bardzo komfortowa forma olejku i dołączone aplikatory w formie szczoteczek i pacynek, które pozwalają bardziej precyzyjne nakładanie produktu.. Używam na noc, nie podrażnia oczu. Produkt jest niesamowicie wydajny, można nałożyć szczególnie większą ilość na brwi. Polecam!

# współpraca barterowa