KOQ – piękna biżuteria w klasycznym wydaniu

Misją marki KOQ jest to aby kobiety niezależnie od pory dnia, nastroju czy okazji mogły podkreślić swą urodę starannie dobranym, atrakcyjnym drobiazgiem, jakim jest element biżuteryjny.  Znajdziemy tu biżuterię do noszenia na co dzień – w domu, szkole, na uczelni czy w pracy, ale także taką która towarzyszyć może w chwilach szczególnych i podczas podniosłych uroczystości.

 

https://koq.pl/

Firma rozpoczęła swoją działalność na rynku jubilerskim w roku 2013 specjalizując się w dostawie biżuterii srebrnej do sklepów i salonów jubilerskich.

Marka Koq dba o jakość oferowanych wyrobów i starannie śledzi nieustannie zmieniające się modowe trendy.

Dokłada starań aby w kolekcji stale pojawiały się nowości odpowiadające rynkowym trendom, ale nie zapomina także o ponadczasowych klasykach.

Koq to marka, która współpracuje z projektantami z całego świata, ale najsilniej z producentami z europejskiej kolebki biżuterii jaką są Włochy. To właśnie od włoskich mistrzów nieustannie czerpane są tutaj inspiracje i pozyskiwane  najciekawsze wzory biżuterii.

Poniżej wybrana biżuteria Koq- zdjęcia i opisy pochodzą ze strony sklepu.

 

https://koq.pl/produkt/bransoletka-corda-1/

https://koq.pl/produkt/bransoletka-kolka-i-fasetowane-kulki/

https://koq.pl/produkt/pierscionek-333-30/

 

https://koq.pl/produkt/komplet-z-perelek-p-585/

NASZYJNIK LIŚĆ MONSTERY p.333

https://koq.pl/produkt/naszyjnik-lisc-monstery-3/

KOLCZYKI LIŚĆ MONSTERY

https://koq.pl/produkt/kolczyki-lisc-monstery-3/

KOLCZYKI KOŁA P.333

 

Biżuteria KOQ zachwyciła mnie subtelnością, delikatnym wyglądem, a jednocześnie niebywałą efektywnością. Urok tkwi w jej minimalizmie, ale wzbogaconym o ciekawe i nowoczesne formy, dzięki czemu ta biżuteria wyróżnia się oryginalnością.

W ofercie sklepu KOQ znajdziemy szeroki wybór biżuterii złotej oraz srebra pozłacanego w tym pięknego złota typu Rose Gold. Kolczyki koła w różnej wielkości zachwycają swoim blaskiem i elegancją. Szczególnie jednak urzekły mnie komplety z elementem liścia monstery. Kolczyki, naszyjnik prezentują się absolutnie kobieco i zjawiskowo.

Biżuterię KOQ otrzymujemy pięknie zapakowaną w firmowy kartonik, więc może być także dobrym pomysłem na prezent. Wykonana z największą starannością, z najlepszych materiałów może posłużyć na lata.

Polecam!

 

#współpraca barterowa