Perheaps – niezwykła metamorfoza oczu ze sztucznymi rzęsami

Perhaeps – deep look factory jest marką stworzoną dla wszystkich, którzy cenią doskonały makijaż. Zaprojektowane modele sztucznych rzęs Perhaeps kreują modern look, wyznaczając trendy w świecie makijażu.

Innowacyjny proces wytwarzania sztucznych rzęs Perhaeps umożliwił stworzenie rzęs naturalnych i lekkich. Dzięki temu Perhaeps zapewnia niczym nieskrępowaną kreatywność, pozwalając na osiąganie najlepszych efektów w makijażu. Zarówno kępki jak i paski sztucznych rzęs Perhaeps doskonale współgrają z ponadczasową klasyką w makijażu oczu, jak i pozwalają na tworzenie odważnych, awangardowych stylizacji.

 

https://www.perhaeps.pl/

 

 

Zapraszam do przeglądu wybranych modeli sztucznych rzęs Perheaps – zdjęcia poglądowe i opisy techniczne pochodzą ze strony sklepu.

Paski sztucznych rzęs Perhaeps umożliwiają łatwą i szybką metamorfozę oczu na co dzień oraz na wyjątkowe okazje. Dzięki wachlarzowi modeli sztucznych rzęs Perhaeps możliwa jest swobodna kreacja własnego stylu. Każdego dnia możesz nadać swoim oczom nową stylizację i niebanalny look, od naturalnej powabności, aż po efekt WOW!

Stożkowe zakończenie włosa gwarantuje doskonałą imitację naturalnych rzęs. Sztuczne rzęsy Perhaeps wyróżniają się pięknym podkręceniem i lekkością pomimo dużej gęstości włosków. Są łatwe w aplikacji, a wygodę w trakcie noszenia przez cały dzień zapewnia subtelny, bezbarwny i elastyczny pasek, który idealnie dopasowuje się do powieki.

 

Donna

https://www.perhaeps.pl/produkty/sztuczne-rzesy-paski/donna/

Stworzone, aby idealnie dopasować się do niemal każdego kształtu oczu. Optycznie je powiększają i nadają wyrazistości spojrzeniu. Naturalny efekt zapewniają pocienione końcówki włosa. Elastyczny pasek pozwala na łatwą aplikację i komfort noszenia.

Dzięki włoskom o przeplatanej długości doskonale imitują naturalne rzęsy, jednocześnie zapewniając wyraziste uzupełnienie makijażu. Te paski sztucznych rzęs są szczególnie polecane do noszenia na co dzień.

 

Sissi

https://www.perhaeps.pl/produkty/sztuczne-rzesy-paski/sissi/

Spontanicznie długie w artystycznym nieładzie, lekkie rzęsy nadadzą wyjątkową magię spojrzeniu. Stożkowe zakończenie włosa oraz niewidoczny, elastyczny pasek zapewnią naturalny efekt, imitując prawdziwe rzęsy. Znakomicie podkreślą oczy duże, okrągłe lub w kształcie migdała, tworząc uwodzicielski makijaż.

 

Włoski o średniej długości są polecane jako uzupełnienie codziennego oraz wieczorowego makijażu. Pozwalają na stworzenie swojej własnej stylizacji, modelując lub podkreślając oczy. Nałożone na sam środek linii rzęs optycznie powiększają, a zaaplikowane w kącikach korygują kształt oczu pozwalając ukryć niedoskonałości a tym samym przeobrażając nasz makijaż w perfekcyjny.

Bezwęzełkowe łączenie sprawia, że doklejone kępki sztucznych rzęs idealnie dopasowują się do naturalnych, jednocześnie podkreślając linię oka. Dzięki stożkowemu zakończeniu doskonale imitują naturalne rzęsy.

Medium

https://www.perhaeps.pl/produkty/sztuczne-rzesy-kepki/medium/

Mixed

 

https://www.perhaeps.pl/produkty/sztuczne-rzesy-kepki/mixed/

 

Moja opinia:

Perrhaeps to mój debiut ze sztucznymi rzęsami. To co mnie zachwyca w tych rzęsach to włoski, które są bardzo cienkie, miękkie i imitują naturalne włoski. Dzięki temu wyglądają niesamowicie lekko, jedwabiście, są także komfortowe w noszeniu, niewyczuwalne na oku.

Moi zdecydowani faworyci to kępki Medium, które noszę na co dzień i pięknie podkreślają zewnętrzne kąciki oka. Na większe okazje sięgam po paski rzęs i model Donna jest tu moim ulubieńcem. Fantastycznie podkreśla spojrzenie, jest tak lekko, subtelnie, a jednocześnie oko jest bardziej otwarte.

Co ważne rzęsy, czy kępki noszę wiele razy i nie ulegają niszczeniu, kruszeniu od kleju.

Polecam!

 

#współpraca barterowa