Union Chocolate – przyjemność czekoladowego smaku

Zapraszam dzisiaj do przeglądu produktów z oferty Union Chocolate. Produkty tworzone są z zaangażowaniem i wysoką dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół.
Jako nieliczni w Polsce ten producent prowadzi produkcję czekolady od ziarna kakaowego, którego najlepsze, wyselekcjonowane odmiany są sprowadzane wprost z Afryki.

Sekret smaku tkwi w starannie dobranych ziarnach, które wpływają na jakość i smakowe doznania smakoszy Union Chocolate.

https://unionchocolate.pl/sklep/

Bogata oferta czekolad: białe, mleczne, naturalne znajdujących się w asortymencie Union Chocolate sprawia, że każdy klient znajdzie produkt odpowiadający jego wymaganiom.

Zapraszam do przeglądu wybranych produktów – zdjęcia poglądowe i opisy techniczne pochodzą ze strony sklepu.

Czekolada Extra Gorzka 72%

https://unionchocolate.pl/sklep/produkt/czekolada-extra-gorzka/

Czekolada o wysokiej zawartości masy kakaowej – aż 72%, powstająca ze staranie dobranych ziaren kakaowca pochodzących z Afryki, poddanych pieczołowitemu prażeniu aby wydobyć z nich jak najwięcej intensywnego, głębokiego smaku i aromatu kakao. Czekolada o wyrafinowanym, niepowtarzalnym smaku, nie tylko dla miłośników gorzkich czekolad.

Czekolada idealna dla miłośników mocnej gorzkiej czekolady. Smak jest wykwintny, mocno kakaowy, ale jednocześnie czekolada nie jest cierpka w smaku. Czekolada ta to dla mnie doskonała porcja energii!

 

Czekolada Extra Mleczna 34% 80g

https://unionchocolate.pl/sklep/produkt/czekolada-extra-mleczna-80g/

Idealne połączenie wyrafinowanego, pełnego smaku kakao i delikatnego mleka. Jedwabiście gładka rozpływająca się w ustach czekolada, uwalniająca niepowtarzalny karmelizowany smak.

Czekolada extra mleczna 34% jest zdecydowanie moją ulubienicą z oferty Union Chocolate. Czekolady mleczne są moimi ulubionymi, natomiast ta czekolada jest idealnie słodka, aksamitna, fantastycznie rozpływa się w ustach. Czuję lekki karmel, co sprawia, że czekolada ma bardzo ciekawy smak.

Czekolada mleczna 25%

https://unionchocolate.pl/sklep/produkt/czekolada-mleczna/

Wyjątkowe połączenie smaku pełnego mleka ze staranie wyprażonym kakao. Dzięki staranie dobranym składnikom najwyższej jakości uzyskaliśmy niepowtarzalny smak mlecznej czekolady. Gładka, rozpływająca się w ustach konsystencja zadowoli najbardziej wybrednych smakoszy i łasuchów.

Czekolada mleczna 25 % to prawdziwa gratka dla miłośników mocno mlecznych, delikatnych czekolad. Jest niezwykle przyjemna w smaku, mięciutka, rozpływająca się. Czekolada dla prawdziwych łasuchów, która poprawia nastrój.

Czekolada mleczna z wiórkami kokosowymi 15%

https://unionchocolate.pl/sklep/produkt/czekolada-mleczna-z-wiorkami-kokosowymi/

Wyjątkowe połączenie smaku pełnego mleka ze staranie wyprażonym kakao. Dzięki staranie dobranym składnikom najwyższej jakości uzyskaliśmy niepowtarzalny smak mlecznej czekolady wzbogacony wiórkami kokosowymi. Gładka konsystencja czekolady przełamana dużymi kawałkami wiórek kokosowych to ciekawe połącznie, któremu trudno się oprzeć.

Połączenie czekolady mlecznej z wiórkami kokosowymi to dla mnie smak czekolady z dzieciństwa. Obecnie nie spotykam takich czekolad na rynku, stąd tak zainteresowała mnie ta czekolada Union Chocolate. Co ważne wiórek kokosowych jest naprawdę dużo w składzie, czekolada pachnie kokosem. Aksamitna w smaku, delikatna.

Polecam!

#współpraca barterowa