Krówki wersetówki Szaron – smak dzieciństwa

Cukierki krówki to jeden z najbardziej uwielbianych smakołyków w Polsce. Dlaczego tak lubimy krówki?
Ten smak kojarzy nam się z dzieciństwem i tradycją, ciepłem domowego ogniska. Lubimy wiele przysmaków z dawnych lat PRL. Przypominają nam ekscytujące chwile dzieciństwa, kiedy jeździliśmy na wakacje do dziadków na wieś albo dostawaliśmy na święta paczki ze słodyczami. Wtedy cukierki Krówki były dla nas łatwo dostępnymi słodyczami.

W dzisiejszym wpisie chciałabym przedstawić Krówki Wersetówki Szaron. To smak tych najlepszych mlecznych cukierków z dzieciństwa. Poniższe zdjęcia i opis techniczny pochodzą ze strony sklepu.

https://szaron.pl/

 

Krówki Wersetówki pudełko – 500 gram

https://szaron.pl/produkt/Krowki-Wersetowki-pudelko-500-gram/

Krówki Wersetówki jak nazwa ich wskazuje oprócz swojej słodyczy przynoszą coś bardziej cennego i nietuczącego: Słowa inspiracji ze Słowa Bożego.

Każda krówka na odwrocie papierka posiada zapisany tekst biblijny z odnośnikiem.

Krówki pakowane są w pudełka, które idealnie zabezpieczą słodycz w środku. To doskonały prezent na każdą okazję, na spotkania, wydarzenia. Wspaniałe jako codzienne łakocie.

Cukierki przygotowane są tradycyjną metodą z prawdziwego masła dzięki czemu zachowują się jak masło, w cieplejszych warunkach są bardziej rozciągliwe, w niższej temperaturze nabierają kruchości.

To opakowanie zbiorcze 0,5 kg.

Skład krówek to:

  • cukier,
  • syrop glukozowy,
  • mleko w proszku odtłuszczone,
  • śmietana,
  • masło.
Krówki Wersetówki – 500 gram

https://szaron.pl/produkt/Krowki-Wersetowki-500-gram/

 

Zachwyca mnie absolutnie smak krówek Wersetówek. To jakby połączenie mleka i masła oraz cukru.
Wyjątkowo podobają mi się papierki w które są owijane cukierki. Są takie bardzo estetyczne. Niezwykle inspirujące są teksty z Biblii Świętej cytowane na odwrocie cukierków.
Moje krówki po chwili “odleżenia” zmieniły się w moja ulubioną formę, czyli z zewnątrz kruchutkie, aby w środku za chwilę zaskoczyła ich przyjemna łezka ciągutkowatości.
Są wspaniałe, to dawniejszy smak moich ulubionych krówek z dzieciństwa. Naturalny skład, doskonały smak sprawiają, że warto je kosztować do kawy, czy w ciągu dnia na dodanie energii.
Polecam! 

#współpraca barterowa