Mulinek – ręcznie robione produkty dla dzieci

Mulinek to sklep, gdzie odnajdziemy świat dziecięcych marzeń. Mulinek to marka, w której tworzone są unikalne, ręcznie robione produkty dla dzieci. Na etapie przygotowywania każdej kolekcji właściciele marki wykorzystują wieloletnie doświadczenie, pasję do projektowania oraz przywiązanie do estetyki i pięknych rzeczy.

 

 

https://mulinek.pl/

Na początek producent o sobie:

“Piękno powinno otaczać nas od pierwszych dni życia – wpływa na nasze samopoczucie i wyzwala pozytywne emocje. Dlatego nasze produkty to autorskie, niepowtarzalne projekty, nad którymi pracujemy wiele godzin. Inspirację czerpiemy obserwując otaczający nas świat, z podróży małych i dużych. Mulinkowe produkty powstają z myślą, aby każde dziecko, jego mama i tata 🙂 czuli się wyjątkowo”.

Funkcjonowanie marki Mulinek oparte jesr na czterech filarach:

AUTORSKIE WZORNICTWO
BEZPIECZNE I UŻYTECZNE PRZEDMIOTY
WYBÓR WYSOKOJAKOŚCIOWYCH TKANIN
RĘCZNE WYKONANIE Z DBAŁOŚCIĄ O JAKOŚĆ

 

Kocyk bawełniany ciemny granatowy 80 x 100

https://mulinek.pl/kocyk-bawelniany-ciemny-granatowy-80×100.html

“To klasyczny, zawsze modny kocyk bawełniany, o nasyconym kolorze ciemnogranatowym. Został utkany z najwyższej jakości przędzy bawełnianej. Dzięki temu pozwala skórze oddychać, nie wywołuje uczuleń i podrażnień. Pod kocykiem jest cieplutko, miło i komfortowo, dlatego Twój maluszek go pokocha. Produkt nadaje się do przykrycia podczas snu, czy też do otulenia podczas chłodniejszych dni na wspólnych spacerach. Jego wymiar to 80 x 100 cm, dlatego dopasuje się do łóżeczka niemowlęcego jak i gondoli czy też kosza mojżesza. Kocyk łatwo uprać w pralce, możesz go prasować, co zapewni higienę w jego użytkowaniu. To produkt utkany w Polsce, wybierając go wspierasz lokalne firmy”.

Po kocyk ciemnogranatowy Mulinek można sięgnąć, gdy potrzebujemy naprawdę wysokiej jakości i komfortu dla dziecko. Kocyk niezwykle miło zachwycił mnie swoją grubością, jest grubo tkany, taki mięsisty i dobrze chroni przed zmarznięciem nawet podczas snu w pomieszczeniu o niższej temperaturze. Idealny dla dziecka na spacery podczas tych chłodnych jesiennych dni. Cudowny jest skład tego koca, bo to 100% najwyższej jakości przędzy bawełnianej. Dziecku śpi się pod nim niesamowicie wygodnie, jest spokojniejsze, sen jest dłuższy.

Poza tym kocyk jest mięciutki, bawełna jest bardzo przyjemna w dotyku, nie powoduje więc żadnych alergii, czy podrażnień w zetknięciu ze skórą. Jest niezwykle estetyczny, głęboki granat prezentuje się stylowo, spokojnie. Bardzo dobry w utrzymaniu, po praniu nie ulega niszczeniu.

Polecam!

 

# współpraca barterowa