FabrykaCzasu – eleganckie kalendarze książkowe 2024

Nadchodzący powoli Nowy Rok 2024 to czas na nowe plany, zadania i realizację osiągnięć. Pomoże nam w tym zdecydowanie piękne planery i notatniki, które pozwolą na zapisywanie planu dnia w sposób przemyślany i zorganizowany. Mimo, że dzisiaj coraz bardziej popularne stają się wymyślne aplikacje w telefonie przypominające o konieczności wykonania kolejnych zaplanowanych działań, to ja pozostaje wierna klasyce. Tak samo, jak uwielbiam książki w tradycyjnej papierowej formie, tak samo kalendarz, czy notatnik w formie książkowej sprawia, że z przyjemnością do nich zaglądam, planuję itp. Dziś piękne kalendarze i notatniki z Fabrykaczasu.pl. Zapraszam!

 

Fabryka Czasu wiodący na rynku polskim producent kalendarzy książkowych posiada bogaty asortyment produktów dopasowany do zróżnicowanych wymagań klienta. Szczególnym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się kalendarze typu: A4 dzienne i tygodniowe, A5 dzienne, B5 tygodniowe oraz kalendarze kieszonkowe. Kalendarze Fabryki Czasu produkowane są ze sprawdzonych, trwałych materiałów.

 

https://www.fabrykaczasu.com.pl/

Zapraszam do przeglądu wybranych kalendarzy i notatników – zdjęcia poglądowe i opisy techniczne pochodzą ze strony sklepu.

https://www.fabrykaczasu.com.pl/kalendarze-ksiazkowe

 

https://www.fabrykaczasu.com.pl/kalendarze-ksiazkowe/kalendarz-a5-uklad-dzienny

Planer urlopowy, podsumowania miesiąca, przejrzysta rozpiska dni wolnych od pracy: kompaktowy kalendarz A5 z układem dziennym jest stworzony dla zapracowanych osób, które chcą mieć kontrolę nad swoim czasem. Na każdy roboczy dzień tygodnia przeznaczona jest jedna strona, dodatkowo wzbogacona podziałką godzinową – taki schemat pozwala wykorzystać dziennik nie tylko do zapisków, ale również do planowania spotkań, szkoleń czy zebrań.

Niewielkie rozmiary sprawiają, że kalendarz z układem dziennym zmieści się w każdej torebce czy neseserze. To przydatne narzędzie dla zabieganych biznesmenów i bizneswoman, zwłaszcza dzięki zintegrowanemu notesowi na dane kontaktowe. Również elegancki wygląd okładki, dwie mocne tasiemki czy mapy ułatwiają i uatrakcyjniają korzystanie z planera. Listy zalet dopełniają kolorowanki antystresowe.

 

NOTES A5 W KRATKĘ

https://www.fabrykaczasu.com.pl/notesy/notes-a5

Średni format, uniwersalna kratka i tasiemka ułatwiająca organizację – trudno o bardziej praktyczny upominek, niż notes A5. Dzięki odpowiedniemu szyciu i papierowi dobrej jakości po rozłożeniu produktu strony się nie odkształcają i leżą płasko. Dzięki temu na środku nie ma niedostępnej przestrzeni, można więc każdą kartkę zapisać w całości.

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami okładek. Proponujemy zarówno kolorowe warianty, jak i notesy A5 stonowane, odpowiednie dla zastosowań biznesowych. Okładki tego modelu także można dostosować do celów marketingowych, dzięki czemu staną się świetnym prezentem dla kontrahentów.

NOTES NOTO

https://www.fabrykaczasu.com.pl/notesy/notes-noto

  • Format: 130 x 206 mm
  • Ilość stron: 240
  • Druk: druk offsetowy wysokiej jakości, szary
  • Papier: kremowy 80 gr/m2
  • Wykończenie: Tasiemka 6mm, kapitałka, papierowa koperta na dokumenty, zaokrąglone narożniki

 

Moja opinia:

Kalendarz niesamowicie zachwycił mnie elegancją wydania. Ale jest to też kalendarz bardzo praktyczny, funkcjonalny. Sprawdzi się nie tylko w biurze, ale także w użytku domowym. Choć uważam, że szczególnie cudownie posłuży mi właśnie w domu, i tak zamierzam  go wykorzystywać. Jako nie tylko planer, co zrobić, ale spisywać swoje pomysły, podsumowanie dnia, prowadzić takiego swojego rodzaju pamiętnik. 

Każda wersja okładki kalendarza jest bardzo stylowa, uwielbiam takie estetycznie, ze smakiem i gustem wydane kalendarze, bo wiem, że będę codziennie po nie sięgać. Sam papier jest niezwykle wysokiej jakości.  Na końcu notes, gdzie można zapisywać swoje przemyślenia, różne cele, tak aby można było wracać do nich cały roku.

Jestem ogromnie zadowolona, że w moje ręce trafił tak cudowny kalendarz. 

Notatniki z Fabryki Czasu równie zachwycają eleganckim wydaniem, doskonałym jakościowo papierem i wygodą użycia, sięgam po nie codziennie.

Polecam!

#współpraca barterowa