FALOWNICA DO WŁOSÓW HAIR CULER Soulima

Kiedyś popularnością cieszyły się karbownice, ale w ostatnim czasie uwagę zyskują falownice do włosów. Falownica do włosów jest urządzeniem, które umożliwia tworzenie delikatnych lub mocnych fal w pasmach włosów. Działa na zasadzie nagrzewania grzałki wewnątrz urządzenia. Dzisiaj o falownicy Soulima.
FALOWNICA DO WŁOSÓW HAIR CULER

https://mojsklep-ztoba.pl/pl/p/Falownica-do-wlosow-Hair-Culer/313?gclid=CjwKCAjwkY2qBhBDEiwAoQXK5U5kW7sLcZ5wI3X-UR0RvlhhhO_C_e_pmqA7hg1gfR3kMpteq_T8qBoCwS4QAvD_BwE

 

Wyczarowanie perfekcyjnej fryzury w warunkach domowych wymaga umiejętności i wprawy. Ta falownica do włosów z pewnością ułatwi to zadanie i znacznie je przyspieszy. Dzięki trzem rolkom z powierzchnią grzewczą, fryzura będzie gotowa w krótkim czasie, prezentując się zjawiskowo.

Dzięki funkcji szybkiego nagrzewania (maksymalnie 120 sekund) ta falownica jest gotowa do pracy w ekspresowym tempie. Możesz pięknie ułożyć swoje włosy nawet wtedy, gdy masz niewiele czasu na przygotowanie się do wyjścia.

Falownica idealnie pasuje do różnych rodzajów włosów. Regulacja temperatury od 80 do 210 stopni pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, czy masz grube i mocne włosy, które trudno skręcić, czy delikatne i cienkie, które łatwo się niszczą, ta falownica zapewni Ci odpowiednią temperaturę.

Falownica do włosów posiada kabel o długości 180 cm . Dzięki temu masz swobodę ruchu podczas układania fryzury, niezależnie od położenia gniazdka. Dodatkowo kabel ma obrotową końcówkę, co ułatwia manipulację urządzeniem.

 

Moja opinia:

Bardzo wygodnie się ją używa, nie jest zbyt ciężka, rączka jest dobrze wyprofilowana. Długi kabel pozwala na dowolne używanie w pokoju, czy w łazience.

Efekt fal jest bardzo miękki, są odpowiednio duże, łagodne, niezbyt mocno skręcone. Co ważne efekt skrętu utrzymuje się u mnie większość dnia. Przed zastosowaniem używam zawsze sprayu termoochronnego i oczywiście po falownice sięgam okazyjnie, najczęściej raz w tygodniu. To pozwala mi cieszyć się pięknymi falami we włosach, a jednocześnie zachować zdrowe, mocne włosy.

Polecam!

 

#współpraca barterowa