FOX FALOWNICA WAVER

Kiedyś popularnością cieszyły się karbownice, ale w ostatnim czasie uwagę zyskują falownice do włosów. Falownica do włosów jest urządzeniem, które umożliwia tworzenie delikatnych lub mocnych fal w pasmach włosów. Działa na zasadzie nagrzewania grzałki wewnątrz urządzenia. Dzisiaj o falownicy Fox dostępnej w sklepie Tovares.

https://ubld.cc/o86b2

Tovares to dostawca dobrych rozwiązań, skierowanych do każdej polskiej hurtowni fryzjerskiej. Znajdziemy tu produkty uznanych marek FOX, GLOBE PLATINER, a także produktów innych marek w oparciu o wyłączną dystrybucję w Polsce: TERMIX, WAHL PROFESSIONAL, PEGASUS, ELCHIM. Asortyment firmy TOVARES dostępny jest wyłącznie w hurtowniach i sklepach fryzjerskich na terenie całego kraju.
Asortyment marki FOX obejmuje kompleksowe wyposazenie salonów fryzjerskich w meble, sprzet elektryczny, akcesoria i narzedzia.
https://tovares.pl/
FOX FALOWNICA WAVER

https://tovares.pl/fox-falownica-waver-id-418

 

  • Tytanowo-czarne płytki gwarantują gładkość i połysk włosów
  • Specjalny kształt płytek falownicy umożliwia wyjątkową stylizację włosów
  • Zmienna temperatura w zakresie od 150oC do 230oC
  • Profesjonalny, 3-metrowy, obrotowy (360o) kabel, z uchwytem do zawieszenia

Moja opinia:

Falownica zachwyciła mnie już na samym początku swoim niezwykle ekskluzywnym wyglądem, jest cała czarna, minimalistyczna. Bardzo wygodnie się ją używa, nie jest zbyt ciężka, rączka jest dobrze wyprofilowana. Długi kabel obrotowy aż 3 metrowa pozwala na dowolne używanie w pokoju, czy w łazience.

Efekt fal jest bardzo miękki, są odpowiednio duże, łagodne, niezbyt mocno skręcone. Co ważne efekt skrętu utrzymuje się u mnie większość dnia. Przed zastosowaniem używam zawsze sprayu termoochronnego i oczywiście po falownice sięgam okazyjnie, najczęściej raz w tygodniu. To pozwala mi cieszyć się pięknymi falami we włosach, a jednocześnie zachować zdrowe, mocne włosy.

Polecam!

 

#współpraca barterowa