SEYKOS – smaczne, zdrowe i naturalne chrupki i wafle

Firma „Seykos” powstała w 1992 roku. Od początku przedmiotem działalności firmy jest produkcja chrupek kukurydzianych i na samym początku były to chrupki dietetyczne bez dodatków smakowych. Po kilku miesiącach produkcji wprowadzono nowy asortyment, którym były prażynki ziemniaczane o różnych smakach.

Wraz z rozwojem firmy wprowadzono nowe produkty stworzone na bazie chrupki kukurydzianej między innymi Chrupki Smakowe, Chrupki Owocowe, Pałki Kukurydziane :Naturalne, Owocowe, Nadziewane oraz Chrupki szkolne.

Obecnie w ofercie firmy znajdziemy również inne produkty takie jak wafle tortowe, słoneczne krążki waflowe, popcorn.

Zapraszam do przeglądu produktów – zdjęcia poglądowe pochodzą ze strony sklepu.

 

http://seykos.pl/

 

Na sam początek zdrowe chrupki kukurydziane, idealne dla dzieci i dorosłych. Szczególnie apetyczne są w wersji toffi i czekoladowej. Lekkie, dietetyczne, a jednocześnie to wspaniałe łakocie!

 

http://seykos.pl/chrupki/

 

Chrupki kukurydziane – truskawka

 

Chrupki kukurydziane – czekolada

 

Chrupki kukurydziane – toffi

 

Chrupki delikatesowe

 

 

Chrupki kukurydziane – ketchup

 

Chrupki kukurydziane – kurczak

Chrupki kukurydziane – pizza

 

Chrupki kukurydziane – ser

 

Pałki kukurydziane to jeden z moich ulubionych przysmaków. W środku zatopiono pyszny czekoladowy krem o aksamitnej fakturze.

Pałki kukurydziane nadziewane kremem czekoladowym

 

Pora na prażynki ekstra-chrupiące, lekkie i doskonale doprawione. Moje ulubione to sneksy, idealne na jesienne wieczory do chrupania.

http://seykos.pl/prazynki/

Gotowy popcorn, który jest doskonale przygotowany i odpowiednio solony. Klasyk, który zawsze sprawdzi się na każdej imprezie.

Na sam koniec wafle, które są moją ulubioną słodką przekąską do kawy. Uwielbiam przekładać je domowymi powidłami, czy maczać w jogurcie. To bardzo zdrowa przekąska o prostym składzie. Polecam!

 

http://seykos.pl/wafle/

 

# współpraca barterowa