Kcbeautyshop- profesjonalne kosmetyki do włosów

Kcbeautyshop.pl to sklep internetowy, gdzie znajdziemy najwyższej jakości profesjonalne produktu do pielęgnacji włosów.
https://kcbeautyshop.pl/
Lador – Herbalism Shampoo – Ziołowy Szampon przeciw Wypadaniu Włosów – 150ml

https://kcbeautyshop.pl/pl/products/lador-herbalism-shampoo-ziolowy-szampon-przeciw-wypadaniu-wlosow-150ml-564.html

Przedstawiamy szampon ziołowy Lador — idealne rozwiązanie dla osób martwiących się o wypadanie i przerzedzanie włosów. Ten naturalny produkt zawiera ekstrakty z 7 ziół i 20 rodzajów aminokwasów lub kwasów BHA/AHA, dzięki czemu jest idealnym wyborem, aby wzmocnić cebulki włosów, zapewnić odżywienie i dodać blasku. Dzięki unikalnej mieszance bogatych składników szampon La’dor Herbalism nie tylko skutecznie zwalcza wypadanie włosów, ale także pozostawia skórę głowy odświeżoną i ukojoną. Przestań martwić się o wypadanie włosów i zacznij stosować szampon Lador Herbalism już dziś — to doskonały wybór dla bujnych, zdrowych włosów!

Szampon do włosów okazał się produktem niezwykle ciekawym w użyciu. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze głowy, myje idealnie, mimo, że jest delikatny dla włosów. Ma bardzo przyjemny zapach, który utrzymuje się we włosach bardzo długo. Szampon, który jest stworzony dla delikatnych, cienkich i łamliwych włosów do częstego mycia. Faktycznie zmniejsza wypadanie włosów, skóra głowy jest dobrze nawilżona.

Lador – Thermal Protection Spray – Termoochronna Mgiełka do Włosów – 100ml

https://kcbeautyshop.pl/pl/products/lador-thermal-protection-spray-termoochronna-mgielka-do-wlosow-100ml-667.html?query_id=1

 

Lador Thermal Protection Spray – Termoochronna Mgiełka do Włosów – aktywnie odbudowuje włosy, zapobiega szkodliwemu działaniu zabiegów kosmetycznych, produktów do stylizacji i suszarek do włosów, utrzymuje zdrowy stan włosów oraz nadaje im blask i jedwabistość. Zachowuje strukturę włosów, zapobiega przesuszeniu i łamliwości.

Termoochronna mgiełka do włosów z aminokwasami tworzy wokół włosów niewidoczną powłokę ochronną, która chroni je przed działaniem gorącego powietrza, zmian temperatury i innych czynników zewnętrznych, dzięki czemu stylizacja, kręcenie i prostowanie włosów jest bezpieczniejsze. Skutecznie odbudowuje i wzmacnia zniszczone włosy, wygładza je i ułatwia układanie, zmniejsza elektryzowanie.

Mgiełka jest prezentowana w wygodnym formacie sprayu, za pomocą którego produkt łatwo rozprowadza się na całej długości włosów.

Mgiełki używałam przed stosowaniem lokówki, prostownicy czy falownicy do włosów. Odkąd zaczęłam używać tego produktu zauważyłam diametralną różnicę. Włosy są nawilżone, miękkie, mniej się łamią. Mgiełka absolutnie nie obciąża włosów, jest lekka nawet dla cienkich włosów.

Polecam!

 

 

# współpraca barterowa