Sabiczstore.com – doskonały sprzęt AGD do stylizacji włosów

Kiedy marzymy o pełnej blasku gładkiej tafli na pasmach, bez konieczności wychodzenia z domu, wtedy warto sięgnąć po dobrą prostownicę. Warto wybrać dobrej jakości prostownice, które są proste w użyciu i szybko się nagrzewają. Obecnie producenci wyposażają najnowsze modele w szereg właściwości, które ograniczają negatywny wpływ temperatury na kondycję kosmyków i chronią je przed uszkodzeniami. W asortymencie sklepu internetowego Babiczstore.com znajdziemy  prostownice do włosów, spośród których można znaleźć idealną dla siebie.
PROSTOWNICO-LOKÓWKA LABOR PRO ÉLITE HAIRFLOW

https://babiczstore.com/prostownice/414-prostownico-lokowka-labor-pro-elite-hairflow.html

HairFlow to innowacyjna prostownico lokówka Labor Pro Élite, która pozwala tworzyć idealne, trwałe, miękkie fale. Turmalinowo-ceramiczne płytki podgrzewają włosy, przygotowując je do stylizacji, a chłodne powietrze (technologia Cool Air) emitowane przez zewnętrzne otwory błyskawicznie utrwala fryzurę, pozostawiając  doskonałą stylizację, która utrzymuje się przez cały czas.

Urządzenie dzięki pięciostopniowej regulacji temperatury nadaje się do każdego rodzaju włosów.

Cechy techniczne

  • termostat cyfrowy 140°C-220°C
  • technologia Cool Air
  • temperatura zewnętrzna powłoki poniżej 55°C
  • automatyczne wyłączanie zasilania po 30 min
  • przepływ zimnego powietrza jest aktywowany dopiero po osiągnięciu ustawionej

Moja opinia

Prostownica bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie swoją poręcznością i łatwością manewrowania. Dzięki temu z przyjemnością sięgam po nią w razie kiedy potrzebuję. Urządzenia potrzebowałam do prostowania samych końców podczas gdy wywijały się one nieestetycznie na wysokości ramion. Włosy były idealnie proste na cały dzień, pięknie błyszczące, miękkie. Regularne codziennie używanie nie sprawiło, aby włosy na końcach zaczęły się rozdwajać, czy łamać. Aczkolwiek, dla bezpieczeństwa włosów używam także sprayu ochronnego termicznego. Kilka razy użyłam prostownicy do zrobienia loków i efekt był także fenomenalny, loki utrzymują się znacznie dłużej, niż przy zwykłej lokówce.
Polecam!

#współpraca barterowa