Rokoko – piękne włosy w zasięgu każdego

Rokoko Hair Company to firma rodzinna, która szczyci się posiadaniem ponad 25 lat doświadczenia. Założona w 1999 roku w Warszawie, prężnie działa i jest motywowana pasją przekazywaną z pokolenia na pokolenie już od lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku.

https://rokoko.com.pl/

 

Firma Rokoko o sobie;

Działalność Rokoko rozpoczęliśmy od otwarcia salonu fryzjerskiego na warszawskiej Pradze. Z biegiem czasu wspomniany salon przeistoczył się w nowoczesną Klinikę Włosa SecondHair Clinic. Na przestrzeni lat rozszerzyliśmy naszą działalność w kierunku produkcji własnych kolekcji peruk wysokogatunkowych. Zbudowaliśmy szeroką sieć dystrybucji w całym kraju, zaopatrując nawet dalekie zakątki naszej pięknej Polski. Jesteśmy dumni, że produkty Rokoko docierają też do wielu odbiorców zagranicznych pochodzących z całej Europy.

 

Kok na gumce z naturalnych włosów Słowiańskich

https://rokoko.com.pl/2022/8/8/kok-na-gumce-z-naturalnych-wlosow-slowianskich-nowe-kolory/

Produkt dostepny:

https://hairme.pl/sklep/

https://www.peruka.pl/

Najwyższej jakości dziewicze włosy słowiańskie z pewnością spełnią oczekiwania kobiet, które często noszą upięte włosy i zależy im na imponującym, modnym wyglądzie. To oczywiście tylko jedna w wielu propozycji naszych tresek, a nasza gumka z naturalnych włosów świetnie sprawdzi się przy stylizacji w tzw.messy bun”, czyli idealny luźny kok z rozwichrzonymi kosmykami. Jeżeli Twoje włosy są cienkie i jest ich zbyt mało, warto rozważyć wzbogacenie fryzury o Bubble Me, ponieważ włosy naturalne na gumce potrafią naprawdę zaskoczyć efektem! Co więcej, doskonała jakość, którą ma nasz koczek z włosów naturalnych pozwala na bezpieczną koloryzację, jeśli zajdzie taka potrzeba. Możesz więc dostosować jego barwę, aby jeszcze bardziej pasował do Twoich włosów.

 

Kok zachwycił mnie swoim niezwykle naturalnym wyglądem. Prezentuje się świetnie zwłaszcza na cieńszych włosach, poza tym jest lekki, niewyczuwalny w noszeniu, nosi się go bardzo komfortowo. Na gumce łatwy do nałożenia, kolory koków są niezwykle naturalne.

Polecam!

#współpraca barterowa