Salve-Alpaca – piękne wyroby z alpaki

Alpaka to natura, alpaka to wygoda, komfort, zdrowie, jakość, styl. W myśl tego zapraszam do przeglądu wspaniałych produktów Salve-Alpaca.

 

https://salve-alpaca.pl/

 

Salve – Alpaca o sobie:

“Moje wyroby stworzone zostały dla osób, które szukają rzeczy ponadczasowych, naturalnych, unikalnych i luksusowych. Moje wyroby zostały wykonane z runa alpak z własnej hodowli oraz z zaprzyjaźnionych sprawdzonych hodowli. Do wyrobów używam najlepszego runa alpak oraz naturalnych materiałów dbając o jakość wykonania i detale.

Wyroby wykonane są z czystego runa alpaki 100%  lub runa alpaki z domieszką jedwabiu a czasami angory. Wyroby z SALVE-ALPACA  utkane zostały w pojedynczych egzemplarzach osobiście przeze mnie. Moje produkty są przyjazne skórze i naturze.
Wybierz Swój  szal z alpaki,  koszulę, a do tego czapkę z alpaki i mitenki. Okryj się naturalnym włóknem alpak na noc najlepsza kołdra z alpaki”.

zapraszam do przegląd – zdjęcia poglądowe pochodzą ze strony producenta.

https://salve-alpaca.pl/kategoria-produktu/salve-alpaca/szale-z-alpaki/

 

https://salve-alpaca.pl/kategoria-produktu/salve-alpaca/koce-pledy-koldry-poduszki-z-alpaki/

https://salve-alpaca.pl/kategoria-produktu/salve-alpaca/mitenki-rekawiczki-z-alpaki/

https://salve-alpaca.pl/kategoria-produktu/salve-alpaca/czapki-z-alpaki/

 

Czapki Salve – Alpaca zachwyciły mnie swoją miękkością, delikatnością wełny alpak. O ile tradycyjna wełna często podrażnia, czy może być szorstka albo po prostu ciężka, to produkty Salve – Alpaca są wyjątkowo lekkie, miękkie.

Produkty są także bardzo solidnie wykonane, czapki ładnie układają się na głowie. Także po praniu nie zauważyłam żadnego rozciągnięcia, mechacenia, to produkty z pewnością na długie lata. Producent oferuje nam do wyboru kilka stonowanych odcieni, dlatego każdy dobierze sobie coś idealnego. Mój faworyt to ciepły, otulający beż.

Mogę polecić dodatki Salve – Alpaca każdemu kto ceni sobie nie tylko ładny design czapki czy szala, ale także komfort, ciepło, zdrowie dla skóry głowy i włosów.

#współpraca barterowa