Wigplaza – wysokiej jakości peruki dla wyrażenia unikalnego stylu

Wigplaza to dostawca wysokiej jakości peruk, które pomagają  wyrazić wlany unikalny styl i wyglądać doskonale. Firma specjalizuje się w oferowaniu szerokiego wyboru peruk w różnych stylach, kolorach i długościach, aby sprostać różnorodnym preferencjom klientów.

Peruki pozwalają na eksperymentowanie z wizerunkiem bez drastycznych zmian na naturalnych włosach. Peruki mogą być idealnym uzupełnieniem stylizacji, są również przydatne w sesjach zdjęciowych oraz na eventach.
Kucyki to wygodne rozwiązanie, które można nosić na co dzień i cieszyć się dużą objętością włosów. W ofercie Wigplaza znajdziemy bardzo dużo ciekawych kolorów, struktur i rodzajów skrętów.

Peruki Wigplaza charakteryzują się wysoką jakością wykonania i użyciem trwałych materiałów. Dbając o jakość, marka może zapewnić trwałość peruki oraz naturalny wygląd włosów.

https://wigplaza.eu/

Zapraszam do recenzji pięknej kity doczepianej – zdjęcie poglądowe i opis techniczny pochodzą ze strony sklepu.

Kita Yaki Prosta Ciemny Blond z cieplejszymi końcami 50cm

https://wigplaza.eu/product/kita-yaki-prosta-ciemny-blond-2/

Syntetyczna kitka, lekko pocieniowana, oporna na temperaturę do 180 stopni Celsjusza. Miękka i puszysta, kitka na ściągaczu, można nosić z klamrą lub bez klamry (ten produkt nie zawiera klamry).

Kolor: Ciemny blond z jaśniejszymi końcówkami (T1B/30).

Długość: 50cm.

Skręt: Proste Yaki (puszyste).

Od dawna marzyła mi się długa kita, jednak niestety natura obdarzyła mnie cienkimi, łamliwymi włosami, stąd o ile udało mi się zapuścić dłuższe włosy to kitka zdecydowanie była cienka, w efekcie nieatrakcyjna. Stąd z bogatej oferty Wigplaza zainteresował mnie doczepiany kucyk w pięknych odcieniu ciemny blond.

Zachwycił mnie przede wszystkim kolor włosów, niezwykle naturalny, pięknie pocieniowany, stąd kucyk wygląda niesamowicie naturalnie. Włosy są miękkie, puszyste, mimo, że to włos syntetyczny, to nie mogę wyjść cały czas z wrażenia, jak dobrze oddają naturalne włosy. I to takie włosy zdrowe, miękkie, nawilżone, lśniące.

System mocowania kucyka jest bardzo prosty, mamy ukryty mały grzebyczek, którym stabilnie wczepiamy kitkę np. w swój koczek i dodatkowo tasiemka mocująca stabilizuje utrzymywanie się kucyka. Noszony wiele razy w dość ekstremalnych warunkach, długie spacery, sprzątanie, a kucyk nie zsuwał się z włosów.

Kilka razy zdarzyło mi się falować kucyk, który jest podatny na tworzenie pięknych fal i loków.

Cudownie z tym kucykiem zrobić sobie metamorfozę na jakąś imprezę, wyjście itp.

Polecam!

 

#współpraca barterowa