Brainshop.pl – zdrowa żywność

https://brainshop.pl/

Sklep o sobie:

 

Brainshop.pl jest firmą rodzinną i powstał z pasji do neuronauk w 2015 r. Zadziało się to na fali postępu technologii obrazowania mózgu, co pozwoliło nam coraz bardziej rozumieć, jak codzienne czynności wpływają na ten wyjątkowo ważny organ. Na tej podstawie dobraliśmy asortyment służący jak najlepszej optymalizacji jego działania.

Tak powstał pierwszy w Polsce sklep internetowy z atrakcyjną oraz bogatą ofertą, specjalnie wyselekcjonowanych i przetestowanych, produktów służących Twojemu lepszemu funkcjonowaniu, niezależnie od tego w jakim jesteś wieku. Wszystko na podstawie aktualnych badań naukowych.

Naszą misją jest dostarczenie Państwu tychże produktów i informacji eksperckiej o ich przydatności, które bedą stymulować i poprawiać pracę przede wszystkim umysłu, w każdym jego aspekcie.

Pestki dyni łuskane 1kg

https://brainshop.pl/shop/specjaly,37/pestki-dyni-uskane-1kg,262

Dynia jest owocem, którym powinny zainteresować się osoby odchudzające się oraz osoby mające problemy z jelitami i nadciśnieniem. Dobroczynne właściwości dyni znane są od dawna. Pestki dyni stosuje się, aby zwalczyć pasożyty przewodu pokarmowego: glistę ludzką i tasiemca.

Dynia zawiera wiele witamin z grupy B – B1, B2, PP oraz witaminę C. Jest bogatym źródłem błonnika, wapnia, żelaza, fosforu i magnezu. Pestki dyni zawierają dobroczynny olej z fitosterolami i nienasyconymi kwasami tłuszczowymi. To dlatego są zalecane osobom z miażdżycą i zbyt wysokim złym cholesterolem.  Dynia wspomaga pracę serca i układu trawiennego, poprawia też wzrok. Dynia jest owocem niskokalorycznym: 100g to ok. 30 kcal. Ma także właściwości moczopędne, korzystnie działa na nerki oraz pęcherz. Warto jeść pestki dyni na przekąskę zamiast słodyczy lub produktów mącznych.  Zapobiega też prostacie. Pestki zapobiegają rozrostowi i zapaleniu gruczołu krokowego.

Pestki dyni spożywam już od wielu lat, jako zamiennik suplementów na porost włosów. Regularne spożywanie sprawia, że włosy są w lepszym stanie, paznokcie stają się twardsze. Jest też mniej wyprysków na skórze.

 

Słonecznik łuskany 2kg

https://brainshop.pl/shop/specjaly,37/sonecznik-uskany-2kg,272

Słonecznik łuskany to bogate źródło makro i mikroelementów, błonnika oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych (które potrzebne są do prawidłowego rozwoju młodych organizmów, a także do utrzymania dobrego stanu zdrowia przez całe dorosłe życie).
Nasiona słonecznika bogate są w błonnik, witaminy: E, A, D, B i B6, zawierają kwas foliowy  i cynk. Mają przyjemny smak i chrupkość, które sprawiają, że są chętnie dodawanym składnikiem do wielu  produktów spożywczych i potraw.

Dodatkowo zawarty w nim cynk chroni skórę przed uszkodzeniami, pomaga przy problemach skórnych, pryszczach. Jest także bardzo potrzebny osobom starszym.

Bardzo smaczne, chrupiące pestki słonecznika to moja ulubiona forma przekąsek. Słonecznik ma pyszny skład, jest odpowiednio miękki, więc idealny do spożycia solo.

Polecam!

#współpraca barterowa