Brainshop.pl – zdrowa żywność

https://brainshop.pl/

 

Sklep o sobie:

 

Brainshop.pl jest firmą rodzinną i powstał z pasji do neuronauk w 2015 r. Zadziało się to na fali postępu technologii obrazowania mózgu, co pozwoliło nam coraz bardziej rozumieć, jak codzienne czynności wpływają na ten wyjątkowo ważny organ. Na tej podstawie dobraliśmy asortyment służący jak najlepszej optymalizacji jego działania.

Tak powstał pierwszy w Polsce sklep internetowy z atrakcyjną oraz bogatą ofertą, specjalnie wyselekcjonowanych i przetestowanych, produktów służących Twojemu lepszemu funkcjonowaniu, niezależnie od tego w jakim jesteś wieku. Wszystko na podstawie aktualnych badań naukowych.

Naszą misją jest dostarczenie Państwu tychże produktów i informacji eksperckiej o ich przydatności, które bedą stymulować i poprawiać pracę przede wszystkim umysłu, w każdym jego aspekcie.

Cynamon mielony ceyloński BIO

https://brainshop.pl/shop/specjaly,37/cynamon-mielony-ceyloski-bio-50g,562

Masa netto: 50 g

Składniki: ekologiczny cynamon cejloński mielony 100%

Jednostka certyfikująca: DE-OKO-001

Pochodzenie surowców: Rolnictwo spoza UE

Uwaga: Może zawierać gorczycę i seler

Kraj pochodzenia: Madagaskar

 

bardzo aromatyczny cynamon, bez którego nie wyobrazam sobie moich owsianek, dodaję tez do kawy, kakao.

 

Nasiona CHIA 1kg

https://brainshop.pl/shop/specjaly,37/nasiona-chia-1kg,267

Nasiona chia należą do najzdrowszej żywności na świecie. Są one naładowane substancjami odżywczymi, które mogą istotnie wpływać na dobre funkcjonowanie ciała i mózgu.

Kwasy tłuszczowe omega-3 zawarte w nasionach chia wspomagają także funkcjonowanie wzroku, a u seniorów zapobiegają rozwojowi zwyrodnienia plamki żółtej.

Ponadto kwasy omega-3 są niezbędne w czasie ciąży. Wpływają pozytywnie nie tylko na zdrowie przyszłej mamy, lecz także są odpowiedzialne za prawidłowy rozwój dziecka.

nasiona chia dodaję do owsianek, do sałatek, do pieczywa. Wzbogacają smak, sa niezwykle smaczne.

# współpraca barterowa