Zielnikstrumien.pl – sklep zielarsko – medyczny

Zielnikstrumien.pl to sklep internetowy, gdzie nadrzędnym celem jest poprawa zdrowia i jakości życia.

https://www.zielnikstrumien.pl/

 

Zapraszam do przeglądu wybranych produktów – zdjęcia i opisy pochodzą ze strony sklepu.

POKRZYWA LIŚĆ FIX 30 SASZ.

https://www.zielnikstrumien.pl/pl/p/Pokrzywa-lisc-fix-30-sasz./661

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany w łagodzeniu niewielkich bólów stawowych o słabym nasileniu oraz pomocniczo w łagodnych dolegliwościach układu moczowego, jako środek zwiększający ilość wydalanego moczu i poprawiający przepływ w drogach moczowych. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny przeznaczony do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Bardzo aromatyczna herbata, którą piję z myślą o przyspieszeniu wzrostu włosów i faktycznie zauważam zmianę. Paznokcie są także mocniejsze i odporne na złamania.

SKRZYP ZIELE 50 G

https://www.zielnikstrumien.pl/pl/p/Skrzyp-ziele-50-g/164

Wskazania do stosowania: Tradycyjnie stosuje się pomocniczo w łagodnych dolegliwościach układu moczowego, jako środek zwiększający ilość wydalanego moczu i poprawiający przepływ w drogach moczowych. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w określonych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Po herbatkę ze skrzypem sięgam także od lat aby wzmocnić włosy, paznokcie. Uwielbiam parzyć tę herbatę na koniec dnia, z dodatkiem saszetki pokrzywy.

MELISA LIŚĆ FIX 30 SASZ.

https://www.zielnikstrumien.pl/pl/p/Melisa-lisc-fix-30-sasz./677

Tradycyjnie stosuje się w objawowym leczeniu łagodnych zaburzeń żołądkowo-jelitowych, w tym wzdęć i wzdęć z oddawaniem wiatrów oraz w łagodnych objawach napięcia nerwowego i jako środek ułatwiający zasypianie.

Herbatka z melisy zawsze musi być w moim domu. Niezastąpiona w chwilach stresu, ale także przed snem.

MIĘTA PIEPRZOWA LIŚĆ FIX 30 SASZ.

https://www.zielnikstrumien.pl/pl/p/Mieta-pieprzowa-lisc-fix-30-sasz./680

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany w łagodzeniu objawów zaburzeń trawiennych, takich jak niestrawność i wzdęcia. Jest to tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w określonych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Podobnie mięta jest niezastąpiona herbatą w mojej kuchni. Pomaga na wszelkie dolegliwości związane z bólem brzucha, czy niestrawności.

HERBATKA EKO JELITOWA FIX

https://www.zielnikstrumien.pl/pl/p/Herbatka-Eko-jelitowa-fix/218

Kompozycja najwyższej jakości starannie wyselekcjonowanych, ekologicznych ziół. Rdest, dziurawiec i przywrotnik usprawniają trawienie, babka lancetowata stymuluje wzrost pożytecznej mikroflory jelitowej, a nagietek wspiera zdrowie jelit, wątroby oraz regeneruje błony śluzowe.

Składniki: rdest ptasi ziele*, babka lancetowata liść* po 20%, pięciornik gęsi ziele*, kobylak korzeń*, przywrotnik ziele*, dziurawiec ziele*, nagietek kwiat* (w różnych proporcjach)

Herbatka jelitowa jest idealna na wszelkie problemy z układem trawienia, na nadmiar gazów w jelitach, a co za ty idzie bóle brzucha. Jest przy tym niezwykle smaczna.

Polecam!

 

# współpraca barterowa