Pharmovit – suplementy o wyjątkowych i niepowtarzalnych recepturach

Pharmovit to polski producent suplementów działający od roku 2016. Tu siła jest pokładana w naturze, więc znajdziemy suplementy o wyjątkowych i niepowtarzalnych recepturach.

https://pharmovit.pl/

W ofercie firmy znajdziemy m.in niepowtarzalne produkty kolagenowe idealne do zapewnienia dbałości o nasze stawy, chrząstki i mięśnie. Poniżej jeden z takich suplementów w postaci płynu – zapraszam do przeglądu.

PHARMOVIT

Stawy chrząstki ZV Suplement

https://pharmovit.pl/product/pharmovit-stawy-chrzastki-miesnie-zaawansowana-formula-plyn-500ml-2/

 

Stawy Chrząstki Mięśnie to innowacyjny suplement diety w płynie stworzony na bazie demineralizowanej wody oraz naturalnych koncentratów owocowych. Zawiera hydrolizowany kolagen, ekstrakty roślinne, MSM – siarkę organiczną w bezwonnej, czystej formie metylosulfonylometanu, glukozaminę, chondroitynę oraz witaminy B12, C, D, K. Kolagen jest białkiem występującym w ludzkim organizmie. Stanowi główny składnik tkanki łącznej. Wchodzi w skład nie tylko skóry, ale również ścięgien, kości i stawów. Glukozamina i chondroityna to substancje wytwarzane w organizmie. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości. Witamina D pomaga pomaga w utrzymaniu zdrowych mięsni, a kurkuma pomaga w utrzymaniu zdrowia stawów i kości.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: Spożywać 15 ml dziennie w trakcie posiłku. Miarka dołączona jest do opakowania. Zalecana porcja dzienna to 15 ml.

Moja opinia:

Cenie sobie kolagen, jako ten składnik kosmetyków, który daje zauważalne efekty poprawy jędrności i elastyczności skóry. Z zainteresowaniem i dużymi oczekiwaniami zatem podeszłam do kolagenu zamkniętego w suplemencie diety od marki Pharmovit, który ma przede wszystkim wzmacniać ścięgna, kości i stawy.

Dobry kolagen przyjmowany od wewnątrz potrafi zdziałać wiele dobrego dla skóry. Kolagen jest bardzo ważnym elementem naszej tkanki łącznej, jest głównym składnikiem ścięgien. Jest on odpowiedzialny za sprężystość, jędrność i nawilżenie naszej skóry.

Nutrikosmetyk otrzymujemy w bardzo praktycznym estetycznym opakowaniu.  Jedno opakowanie starczy na ok 30 dni – przy zalecanej przez producenta dziennej dawce 15 ml. Tak, jak zawsze zdecydowałam się na 3 miesięczną suplementację.

Już po kilku tygodniach suplementacji zauważyłam pozytywne zmiany na skórze przede wszystkim twarzy. Taki pierwszy pozytywny efekt to dobrze nawilżona skóra. Nie miałam więc kłopotów ze ściągniętą, wiotczejącą skórą albo powstawaniem takich lekkich złuszczeń, szczególnie na czole i wokół nosa. Była miękka, delikatna, jędrna. Dostrzegłam także pozytywny wpływ suplementu na włosy – są bardziej sprężyste, elastyczne, mniej łamliwe.

Dłuższe stosowanie tego suplementu przyniosło rezultaty w postaci lepszej ruchomości stawów. Szczególnie było to widoczne podczas powstawania po długotrwałym siedzeniu przy biurku. Wcześniej odczuwałam lekkie bóle w kolanach, spowodowane zesztywnieniem, po przyjmowaniu suplementu dolegliwość zniknęła. Podczas długotrwałych spacerów kolana także mniej bolą.

Cudowne jest w tym suplemencie to, że ma też dobry, naturalny skład. Bez substancji konserwujących, bez sztucznych barwników , bez przeciwzbrylaczy, a przede wszystkim prosto od producenta. Warto wprowadzać kolagen do swojej diety.

POLECAM! 

# współpraca barterowa