Shopmaster.pl – doskonałe akcesoria do stylizacji włosów

W sklepie Shopmaster.pl znajdziemy szeroki asortyment przydatnych gadżetów, ułatwiających codzienne życie oraz fajne prezenty w super cenach. Zapraszam do przeglądu wybranych akcesoriów do stylizacji włosów. Zdjęcia poglądowe produktów pochodzą ze strony sklepu.
https://shopmaster.pl/
Papiloty Wałek Do Loków Bez Użycia Ciepła Stylizator Włosów Opaska

https://shopmaster.pl/product/50209654-papiloty-walek-do-lokow

Od jakiegoś czasu wielką popularnością cieszą się wałki do kręcenia włosów bez użycia ciepła. Narzędzie to jest doceniane, ponieważ umożliwia stworzenie pięknych i trwałych loków bez ryzyka uszkodzenia włosów. Jako posiadaczka cienkich i delikatnych włosów doceniam to, że mogę cieszyć się różnorodnymi stylami i efektami, bez konieczności korzystania z wysokich temperatur.

Wałek jest bardzo łatwy w użyciu, jest gruby i solidnie wykonany, więc posłuży na lata. Fantastyczny do półdługich i długich włosów, tworzy piękne i miękkie fale. Używam na noc, wcześniej nakładając na piankę odrobinę pianki. Wałek nie jest twardy, mogę w nim spać, a rano mam piękną, zdrową, olśniewającą fryzurę – efekt utrzymuje się cały dzień. Polecam!

Przenośna Mini Lokówka Prostownica Do Stylizacji Włosów Ceramiczna

https://shopmaster.pl/product/69903953-przenosna-mini-lokowka-prostownica

 

Mini lokówka – prostownica w przeciwieństwie do wałka wymaga użycia wysokiej temperatury, więc tego produktu używam rzadziej, natomiast idealnie sprawdza się podczas wyjazdów lub gdy potrzebuję wykonać piękne fale, loki czy wyprostować włosy w 5 minut. Uwielbiam wielozadaniowość tego produkty, różne efekty, które mogę uzyskać za pomocą jednego produktu.

Natomiast największą zaletą produktu jest jego poręczność, lekkość, komfort użycia. Pozwala w kilka minut zakręcić lekkie fale na grzywce, czy wyprostować kilka niesfornych pasm. Chociaż moi numerem 1 zastosowania tego produktu jest robienie fal. Wychodzą piękne, delikatne, naturalnie wyglądające, a efekt jest trwały. Polecam!

 

# współpraca barterowa