ZOJO Beauty Elixirs – Perła, niezwykły suplement dla urody

Suplementacja urody od wewnątrz jest bardzo ważna. Suplementy diety przyjmowane drogą pokarmową zostają strawione, a potem realnie wykorzystane przez komórki. W takiej formie mają największe szanse wpłynąć na młodość skóry, sprężystość włosów i stan paznokci.
https://zojoelixirs.com/

Zojo Elixirs to suplementy dla nowoczesnych, niezależnych klientów, prowadzących aktywny i pragnących zadbać o siebie w sposób kompleksowy, skuteczny i trwały. Tu wyjątkowe formuły są efektem pracy dietetyków i najnowszych badań z dziedziny kosmetologii i dermatologii. Tworzone  z najlepszej jakości składników sprowadzanych z najdalszych zakątków świata, a ich stosowanie jest proste i przyjemne.

Zapraszam do przeglądu niezwykłego suplementu Perła, będącego w ofercie marki. Zdjęcie poglądowe i opis techniczny pochodzą ze strony producenta.

Suplement dla kobiet Perła

https://zojoelixirs.com/products/najlepszy-suplement-na-skore-perla?variant=44278298149139

 

Nasza perła pochodzi ze słodkowodnych farm. Łatwo się rozpuszcza i nie ma intensywnego smaku, więc stanowi dobry i bezsmakowy dodatek do wszystkich przepisów, ale niektórzy stosują ją też zewnętrznie. Zalecamy dodawanie perły do smoothie, owsianek, mleka czy toniku, ale niektórzy stosują ją również jako dodatek podczas aplikacji kremu, balsamu czy serum na skórę.

Proszek perłowy (ekstrakt z perły). Ten oceaniczny adaptogen zawiera minerały śladowe, wapń, żelazo, selen, krzem, a także wiele aminokwasów, które są podobne do tych, które zawiera organizm ludzki, zaś ich niedobór może wpływać na kondycję włosów, skóry czy paznokci.

Perła zawiera również konchiolinę – proteinę wchodzącą w skład zewnętrznej warstwy muszli mięczaków. To właśnie konchiolina nadaje piękny perłowy błysk, który znamy.

Perła w kosmetyce ma właściwości rozświetlające, wygładzające zmarszczki, rozstępy, blizny czy inne niedoskonałości skóry (np. przy cerze trądzikowej).

Proszek perłowy polecany jest też dla skóry suchej i delikatnej. Pielęgnuje i odżywia skórę jednocześnie działając jak naturalny filtr, chroniąc ją przed promieniami UV. My polecamy Ci Perłę jako suplement diety. 

 

Moja opinia:

Lubię dbać o swoją skórę nie tylko przy pomocy odpowiedniej pielęgnacji ale także od wewnątrz sięgając po suplementy wspierające urodę od wewnątrz.

Ogromnym plusem tego suplementu oprócz doskonałego ujędrniającego skórę składu jest możliwość jego zastosowanie na wiele sposobów. A więc czasem dodaję go do wody, czasem wsypuję do owsianki, a innym razem dodaje do sałatki. A plusem jest jego bezsmakowość.

Nutrikosmetyk otrzymujemy w bardzo praktycznym estetycznym opakowaniu.  Opakowanie powinno starczyć na 30 dni suplementacji. Tak, jak zawsze zdecydowałam się na 3 miesięczną suplementację.

Już po kilku tygodnich suplementacji zauważyłam pozytywne zmiany na skórze przede wszystkim twarzy. Taki pierwszy pozytywny efekt to dobrze nawilżona skóra. Nie miałam więc kłopotów ze ściągniętą, wiotczejącą skórą albo powstawaniem takich lekkich złuszczeń, szczególnie na czole i wokół nosa. Była miękka, delikatna, jędrna.

Uważam, że suplement Perła to bardzo skuteczny sposób na zadbanie o swoją skórę,  ale także i włosy i paznokcie także od wewnątrz. Sądzę, że kiedy inwestujemy w dobre kremy przeciwzmarszczkowe, warto także pomyśleć o dobrej wewnętrznej suplementacji, tak aby w walce o piękny wygląd skóry, włosów i paznokci odnieść zwycięstwo:-)

POLECAM!

#wsółpraca barterowa