Noble Health – piękne włosy to uroda kobiety

Noble Health zrodziło się z potrzeby harmonijnej i naturalnej dbałości o zdrowie, urodę oraz spokój ducha.

W ofercie marki znajdują się suplementy diety oraz kosmetyki ze starannie wyselekcjonowanych składników. Ujmują one jakością i doborem surowców. To składniki starannie weryfikowane we współpracy z ekspertami z różnych dziedzin.

Zapraszam do przeglądu wybranych produktów – zdjęcia poglądowe i opisy techniczne pochodzą ze strony sklepu.

Biotyna w żelkach – suplement diety w postaci żelek

https://noblehealth.pl/produkt/biotyna-w-zelkach

“W Biotynie w żelkach znajdziesz największą dopuszczalną w suplemencie diety dawkę tej witaminy – 5000%. Dzięki niej szybko uzupełnisz niedobór i sprawisz, że Twoim włosom nie będzie jej brakować!

Obawiasz się gorzkiego posmaku biotyny? Zadbaliśmy o to. Dzięki postaci smacznego żelka jedyne co poczujesz to pyszny truskawkowy smak. Żelek ma też inne zalety:

  • w przeciwieństwie do tabletek, można go pogryźć i łatwo połknąć
  • nie da się zapomnieć o regularnym stosowaniu
  • nie musisz go popijać wodą, czyli możesz stosować praktycznie zawsze

Biotyna:

  • pomaga zachować zdrowe włosy
  • pomaga zachować zdrową skórę
  • pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
  • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego

Biotyna w żelkach, czyli suplement diety w postaci żelek” to produkt bezlaktozowy, bezglutenowy, bez GMO”.

Mam taki problem, że moje włosy z natury wolno rosną, są cienkie, delikatne. Marzę o tym, aby przy skórze głowy, tak jak wcześniej wspomniałam zaczęły wyrastać mi nowe tzw. baby hair, dzięki czemu włosy u nasadzie zyskałyby na objętości. Kolejny mój problem to łamiące się końce. W

Postanowiłam sięgnąć po żelki z biotyną Noble Health, które okazały się niezwykle pyszne, o posmaku owocowym. 

A teraz najważniejsze, czyli wygląd moich włosów po miesięcznej kuracji. Jest naprawdę rewelacyjnie! Zauważyłam, iż włosy przestały całkowicie wypadać. Jest to dla mnie niesamowita ulga, kiedy myjąc włosy nie muszę tego oglądać, jak spływają razem z wodą z głowy. Teraz także wielką przyjemnością stało się dla mnie szczotkowanie włosów. Nie muszę już przeżywać tego horroru kłębów włosów na szczotce. Końce włosów przestały się rozdwajać i łamać, są gładsze, bardziej sprężyste.

 Paznokcie również są mocniejsze, nie ma tej ich giętkości, są grubsze, twardsze, przestały się rozdwajać.

Jestem bardzo zadowolona z efektów kuracji i polecam ją szczególnie osobom, tak jak ja borykającym się z rzadkimi, cienkimi, delikatnymi, wypadającymi włosami. Tylko my wiemy, że wtedy każdy włos ma znaczenie i warto sięgać po nowoczesne formuły. Do tego te żelki są tak pyszne!

Hair Care Panda Scalp Massager

https://noblehealth.pl/produkt/hair-care-panda-scalp-massager

“Z masażerem Hair Care Panda dokładniej niż przy zwykłym myciu usuniesz ze skóry głowy sebum, brud, łupież, bakterie czy martwy naskórek.

Masaż miękkimi silikonowymi wypustkami poprawi krążenie i pobudzi cebulki włosów. Do skóry napłynie więcej krwi bogatej w tlen i składniki odżywcze.

Masażer Hair Care Panda:

–    dokładnie usuwa zanieczyszczenia i brud

–    stymuluje porost włosów

–    idealny do peelingu głowy

–    relaksuje

–    pobudza krążenie

–    do każdego rodzaju włosów

–    zarówno do mycia głowy, jak i stosowania wcierek”.

Masażera używałam w dwojaki sposób mianowicie do mycia skóry głowy, ale także do wcierek, szczególnie tych olejkowych. Ułatwia mycie skóry głowy, scalp jest lepiej oczyszczony, niż przy myciu tylko dłońmi. Ten masażer to jest dla mnie zamiennik kosmetycznego peelingu do skóry głowy. Świetnie także sprawdza się do wcierek. Wypustki gumowe są delikatne, a jednocześnie dobrze masują skórę głowy. Zauważyłam, że włosy się wzmocniły i zaczęło wyrastać dużo nowych baby hair.

 

Masażer do głowy

https://noblehealth.pl/produkt/masazer-do-glowy

“Żeby uzyskać optymalne efekty wystarczy kilka minut dziennie – rano i wieczorem, ale masażer do włosómożesz mieć zawsze przy sobie. Żelki i masaż to mistrzowskie połączenie”.

Masażer ten bardzo lubię za jego łatwość użycia, ponieważ idealnie sprawdza się do masowania skóry głowy w każdej chwili nawet bez użycia wcierek, czy olejków. Metalowe kulki są zimne i dodatkowo masaż relaksacyjny jest zapewniony.

Polecam!

 

# współpraca barterowa