Sava Decorate – unikatowość w Twoim wnętrzu

Sklep Sava Decorate to dobre miejsce, jeśli poszukujemy wyjątkowych i niebanalnych dodatków do naszego wnętrza. Tu znajdziemy duży wybór gipsowych dekoracji, które nadają odpowiedni nastrój oraz charakter. Unikatowość wyrobów sprawia, że można wyróżnić wnętrze swoich mieszkań.

Co istotne, dzięki niezwykłemu materiałowi, jakim jest gips można dowolnie personalizować swoją dekorację do domowej przestrzeni uwzględniając kolor, wzór i różne dodatki z oferty.

https://savadecorate.pl/

Zapraszam do przeglądu wybranych produktów – zdjęcia poglądowe zostały użyczone przez sklep.

 

Wazon gipsowy

https://savadecorate.pl/kategoria-produktu/wazony/

Wazonik gipsowy w kolorystyce żółto-czarnej urzekł mnie swoim niebanalnym wyglądem. Dla mnie jest to połączenie nowoczesnego geometrycznego wzoru, ale kolory nawiązują do czasów PRL. Dodaje oryginalności czy to w domu na komodzie, na szafce nocnej, a nawet na biurku w pracy ze względu na jego niewielki rozmiar. Żywa kolorystyka zwraca uwagę. Pięknie wykonany, solidnie to wazon, który posłuży na lata. Idealnie komponuje się z suszonymi kwiatami, choć nawet solo wygląda pięknie. Taki skromny, a jednocześnie bogaty wazonik.

Podstawka gipsowa okrągła

https://savadecorate.pl/kategoria-produktu/podstawki-okragle/

W ofercie Sava Decorate znajdziemy piękne okrągłe podstawki gipsowe w pastelowych barwach, ozdobione motywami kwiatów. Podstawka wprowadza miły, wiosenny nastrój, jest idealna np. pod świecę. Produkt jest starannie wykonany przez co taki gipsowy wyrób prezentuje się estetycznie. Podstawki okrągłe dostępne są w wielu wzorach, także jest możliwość wykonania ich jako spersonalizowanych.

Polecam!

# współpraca barterowa