Platformawiedzy.com.pl -Szkolenia otwarte i wewnątrzfirmowe

Platformawiedzy.com.pl to usługi szkoleniowo-doradcze. Ponadstandardowe rozwiązania zgodne z najlepszymi wzorcami.

Uczestnicząc w tych szkoleniach zdobywamy kompetencje niezbędne do podnoszenia efektywności i konkurencyjności organizacji. Oferta obejmuje szkolenia wewnątrzfirmowe oraz otwarte.

Prowadzący szkolenia to eksperci dysponujący szeroką wiedzą praktyczną.
Wiedza ta jest potwierdzona referencjami i zdobytym doświadczeniem we współpracy z przedsiębiorstwami.

https://platformawiedzy.com.pl/

 

Jednym z ważnych kursów wewnątrzfirmowych jest: MS Excel dla zaawansowanych – kurs on-line.

Celem kursu jest prezentacja wybranych zagadnień dotyczących MS Excel, które mogą usprawnić pracę z tym programem. Uczestnicy będą mogli przećwiczyć wybrane sposoby rozwiązywania omawianych zagadnień. Sukcesywne omawianie nowych informacji połączone z utrwalaniem wiedzy poprzez ćwiczenia powtarzające. Kurs ma mocno warsztatowy charakter, z nastawieniem na ćwiczenia. Kurs odbywa się na komputerach PC. Wymagana jest wersja min. Excel 2013.

Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą poznać i pogłębić wiedzę na temat wybranych zagadnień dotyczących programu, posiadają wiedzę dotyczącą budowania formuł i przykładowych funkcji.

Moja opinia:

Excel to program bardzo szeroko stosowany w wielu zawodach, ale także przydatny w naszej codzienności, chociażby prowadzeniu domowego budżetu, listy zakupów itp.

 MS Excel dla zaawansowanych – kurs on-line  prowadzony przez Panią Annę Barańską charakteryzuje się niezwykle przystępną formą przeprowadzenia. O ile ciężko czasem przebrnąć przez funkcje opisane w poradnikach Excel, to tutaj Prowadząca wkłada wiele wysiłku w wytłumaczenie sensu stosowania poszczególnych funkcji, szczególnie jeśli chodzi o funkcje logiczne i wyszukiwawcze. Wszystko jest przedstawione w sposób ciekawy, z zadawaniem pytań, więc formuła nie jest odtwórcza, w trakcie kursu nie odsłuchujemy, ale aktywnie uczestniczymy w ćwiczeniach i uczymy się.

Szkolenie jest przeznaczone na 2 dni, podczas których możemy poznać wszystkie ważne funkcje Excela, a także tabele przestawne. Szczególnie spodobały mi się części dotyczące wizualnej prezentacji danych. To kurs, który uczy także kreatywności w Excelu.

Polecam!

 

#współpraca barterowa