Uharri.pl – nowa tradycja rzemieślniczych wyrobów z drewna

Sklep internetowy Uharri.pl to sklep z ideą, gdzie w dobie wszechobecnego plastiku stawia się na trwałość, elegancję i ponadczasowość. Przygotowane opakowania są wysoce wartościowe przez co są idealnym dopełnieniem przedmiotów, jakie się w nich znajdą.
 Wszystkie opakowania wytwarzane są ręcznie, na podstawie indywidualnego projektu, z pełną znajomością i poszanowaniem specyfiki oraz właściwości wykorzystywanego materiału. To tu tworzy się nową tradycję rzemieślniczych wyrobów z drewna, zachowując przy tym poszanowanie dla starych wartości.
Do wyrobu wszystkich produktów używane są wyłącznie materiały nietoksyczne, w pełni biodegradowalne i nadające się do recyklingu. Elementy drewniane we wszystkich naszych wyrobach są wydrążone z litego drewna, co zapewnia im wyjątkową trwałość.
https://uharri.pl/

 

Na szczególną uwagę zasługują oferowane w sklepie Uharri.pl pudełka na biżuterię. Drewniane szkatułki na biżuterię to jednak nadal rzadkość. A tymczasem niezwykle wyjątkowy charakter tych przedmiotów tkwi w estetycznym wykończeniu oraz unikatowym wyglądzie. Dzięki możliwości grawerowania szkatułka może przeobrazić się w idealny prezent dla bliskiej osoby.

Moje zainteresowanie wzbudziło trójdzielne pudełko na biżuterię, które pozwala na przechowywanie codziennej biżuterii bez plątania się. Zapraszam do przeglądu. Zdjęcia poglądowe i opis techniczny biżuterii pochodzą ze strony sklepu.

 

pudełko na biżuterię – DĄB SKANDYNAWSKI 3

https://uharri.pl/pl/p/pudelko-na-bizuterie-DAB-SKANDYNAWSKI-3/52

“Eleganckie i stylowe pudełko na biżuterię. 

Wykonane ręcznie z wysokiej jakości drewna dębowego.

Wnętrze wyłożone delikatną tkaniną, która idealnie zabezpiecza przed zarysowaniem

Idealna do przechowywania pierścionków, obrączek, kolczyków, zawieszek i tym podobnej drobnej biżuterii.

Od teraz wszystko będzie uporządkowane i łatwiejsze do odszukania”.

Moja opinia:

Całą kolekcję biżuterii przechowuję w dużym kuferku, natomiast do codziennego użytku potrzebowałam niewielkiej szkatułki, tak aby była poręczna, w zasięgu ręki  i idealnie mieściła kolczyki, pierścionki, naszyjniki, czy bransoletki noszone na co dzień. Idealne ku temu okazało się być właśnie trójdzielne pudełko Dąb Skandynawski 3.

Osoby kochające przedmioty z naturalnego drewna bardzo docenią jakość materiału użytego do wykonania tego pudełka. Jasne drewno dębowe wygląda tu elegancko, wręcz wykwintnie. Pudełko zatem oprócz funkcjonalnych właściwości stanowi też niezwykły element dekoracyjny. Niezwykły bo przedmioty z dobrego drewna zawsze będą w modzie i nadają piękny efekt wnętrzom w dobie wszechobecnego plastiku.

Pudełko jest bardzo praktyczne w użytkowaniu codzienny. Bardzo łatwo otwierane i zamykane, chodzi tu bez zarzutu. W środku wyścielane jest delikatną miękką tkaniną, która ma za zadanie zabezpieczyć biżuterię przed zarysowaniem, kiedy kładziemy ją z powrotem do pudełka. Wyściełany szary materiał jest bardzo elegancki, ozdabia wnętrze, pozwala na idealne wyeksponowanie srebrnej, czy złotej biżuterii, a przy tym odcień jest niebrudzący.

Ta zamykana skrzyneczka jest też bardzo szczelna, więc chroni biżuterię przed dostępem światła, kurzu, czy wilgoci. Drewno jest świetnie zabezpieczone, to szkatułka wykonana z największą starannością, która posłuży na lata.

Polecam!

 

# współpraca barterowa