Calvado.com – piękne akcesoria do łazienki

W ofercie sklepu Calvado.com znajdziemy wybór akcesoriów do łazienki. Na szczególną uwagę zasługują piękne kosmetyczki oraz ręczniki.

https://www.calvado.com/

Zapraszam do przeglądu wybranych produktów.

Kosmetyczka Reisenthel ToiletBagXL Dots

https://www.calvado.com/lazienka/kosmetyczki-i-organizery-na-kosmetyki/kosmetyczki.html

https://www.calvado.com/kosmetyczka-reisenthel-toiletbagxl-dots.html

Elegancka i praktyczna duża kosmetyczka/torba na kosmetyki
cenionej marki Reisenthel, lidera rynku podręcznych toreb i torebek do codziennego użytku

ToiletBagXL to siostrzana kolekcja kosmetyczek ToiletBag marki Reisenthel. Jest to bardzo praktyczna i jednocześnie bardzo elegancka duża kosmetyczka świetnie sprawdzająca się podczas codziennej toalety, ale przede wszystkim podczas wyjazdów i wakacji. Z pewnością w świetnym stylu zastąpi dotychczasowe kosmetyczki. Kosmetyczka dzięki użytym materiałom jest bardzo trwała oraz zawsze wygląda estetycznie i solidnie.

W kosmetyczkach lubię trzymać na co dzień moje ulubione produkty do makijażu, które lubię mieć pod ręką, czy zabrać na krótszy wyjazd. Chociaż mam swoje ulubione akrylowe organizery kosmetyczne, czy tekstylne koszyki to kosmetyczka wygrywa z uwagi na jej poręczny, przenośny charakter. Pokuszę się o stwierdzenie, że fajna kosmetyczka to najlepszy przyjaciel kobiety.

W ofercie marki Reisenthel znajdziemy piękne kosmetyczki.

Co urzeka mnie w tej kosmetyczce to stylowy design. Kosmetyczka jest  solidnie wykonana z grubego usztywnianego materiału (mniej lub bardziej w zależności od modelu).  Mam do tej kosmetyczki wysokie zaufanie. Wiem, że nie tylko zabezpieczy moje ulubione kosmetyki przed zniszczeniem, ale także mój bagaż, czy torebkę przed zabrudzeniem.

Jest świetnie zaprojektowana, bo pojemna, praktyczna, lekka ale jednocześnie nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Dla mnie kosmetyczka musi być nie tylko piękna, ale właśnie praktyczna, tak bym każdego dnia z przyjemnością i łatwością mogła z niej korzystać. Kosmetyczka Reisenthel to najwyższa klasa w tej kategorii produktów. 

 

Ręcznik Vossen Pure Organic Lavastone 40×60

https://www.calvado.com/lazienka/reczniki.html

https://www.calvado.com/recznik-vossen-pure-organic-lavastone-40×60.html

Kolekcja Vossen Pure to piękne klasyczne jednokolorowe ręczniki z piękną welurową  bordiurą.

Ręczniki posiadają podwójny splot przędzy, który gwarantuje niezwykłą trwałość i najwyższą jakość produktu. Zastosowanie technologii AirPillow gwarantuje maksymalną absorpcję wody i powoduje, że ręczniki są miękkie i bardzo przyjemne w użytkowaniu.

Ręczniki wykonane są w 100% z bawełny organicznej. Ręczniki posiadają również certyfikat European Vegeterian Union dokumentujący produkcję w sposób wegański czyli bez użycia składników odzwierzęcych, np. mączki kostnej, wosków, tłuszczy i barwników pochodzenia zwierzęcego.

Po pierwszym praniu ręcznik nabrał miękkości, a po kilku nie traci absolutnie swojej aksamitnej miękkości, co jest dla mnie podstawą świadczącą, jak solidnie jest wykonany. Bardzo dobrze chłonie wilgoć ze skóry, wystarczy tylko raz przetrzeć, co naprawdę oszczędza czasu. Miękki dla skóry, komfortowy, nie powoduje żadnych podrażnień.

Występuję w sporej ilości rozmiarów i pięknych odcieniach, gdzie każdy może dobrać coś pasującego do wnętrza łazienki.

Polecam!

 

# współpraca barterowa