MAESTRO – ręcznie robione polskie pędzle do makijażu

Profesjonalne pędzle do makijażu zapewnią właściwą aplikację kosmetyków, ułatwiając wykonanie perfekcyjnego makijażu.

MAESTRO to uznany producent pędzli do makijażu z kilkudziesięcioletnią tradycją. Stylowy design, wysoka jakość wykonania, doskonałe komponenty to znaki rozpoznawcze pędzli.

Ręcznie robione pędzle to symbol tradycji i rzemiosła. Taka technika produkcji przetrwała próbę czasu i pozostaje praktycznie niezmienna od setek lat. Od momentu selekcji idealnego pęczka włosia, przez precyzyjne formowanie i zaciskanie, aż po dokładne wykończenie i nadrukowanie logo.

Każdy pędzel Maestro jest ręcznie robiony. Precyzyjność, dbałość o szczegóły, wykorzystanie odpowiednich materiałów oraz narzędzi gwarantują, że nasze pędzle są nie tylko trwałe, ale również spełniają oczekiwania profesjonalistów z branży beauty.

 

https://maestrobrush.pl/

 

Zapraszam do przeglądu pędzli MAESTRO z różnych serii.

/od lewej: złota kolekcja do pudru, nr 155, nr f2, duo fibre czerwona kolekcja/

Przyjrzyjmy się najpierw pędzlom do makijażu twarzy od Maestro. W ofercie producenta znajdziemy niezwykle szeroki wybór pędzli do równomiernego nakładania produktów pudrowych i kremowych na twarz.

Na uwagę zasługuje pędzel do pudru ze złotej kolekcji. Bardzo miękki, puszysty, wykonany z naturalnego włosia kozy. Urzeka luksusowy wygląd tego pędzla.

Pędzel z serii 155 jest to pędzel przeznaczony do konturowania twarzy, wykonany z miękkiego włosia syntetycznego imitującego włosie wiewiórki, ułożonego w szpic , co pozwala na bardzo precyzyjna aplikację kosmetyku. Pędzel świetnie nadaje się do konturowania twarzy  oraz aplikacji rozświetlacza.

Maestro Face&Beauty, pędzel F2 – nałożysz precyzyjnie rozświetlacz – odpowiedni kształt włosia sprawia, że akcesorium to idealnie nadaje się do konturowania twarzy. Zastosowano tutaj naturalne włosie, które nie pozostawia smug. Pędzel posiada lakierowaną rękojeść, która dobrze leży w dłoni. Połączenie białego włosia i czarnej rączki sprawia, że pędzel wygląda elegancko.
Mini pędzelek Duo Fibre wykonany jest z krótszego włosia kozy i dłuższego syntetycznego, najlepiej sprawdza się u mnie do delikatnej aplikacji różu kremowego.

/od lewej S8, S3, S4, S2/

Mini S8, jest idealny do nakładania bronzera, chociaż świetnie służy mi także do nakładania podkładu. To jeden z moich ulubionych pędzli Maestro.

Mini S3 to kolejny mój ulubieniec, którym nakładam cień chmurką, idealnie blenduję. Pędzelek niezwykle wielozadaniowy, świetny na wyjazd.

Mini S4 to pędzelek płaski, który używam do aplikacji cieni na całą powiekę, szczególnie świetnie sprawdza się u mnie do nakładania cieni w kremie, czy brokatowych.

Mini S2 służy mi do malowania kresek za pomocą zwilżonego cienia. Odpowiednio sztywny maluje precyzyjne kreski.

/od lewej: nr 230, złota kolekcja shadow M, 330, złota kolekcja Lip, nr 420, nr 350, nr 480, nr 350, kulka czerwona kolekcja/

Nr 230 to Pedzel wykonany z wysokiej jakości włosia syntetycznego typu “złoty nylon”.
Przeznaczony jest do nakładania i rozprowadzania wszelkiego rodzaju
korektorów płynnych jak i  kremowych

Shadow M – Złota Kolekcja najlepiej sprawdza się u mnie do aplikacji cieni foliowych, świetnie przenosi błysk.
Pędzle do cieni seria 330 – jest idealny do nakładania sypkich pigmentów.
Maestro Lip  służy mi świetnie do szybkiego nakładania pomadki, ponieważ jest całkiem duży.

Pędzel 420 to Pędzel kuleczkowy wykonany z naturalnego włosia kucyka jego kształt ułożony ręcznie na odpowiednią długość świetnie nadaje się do rozcierania cieni wzdłuż powieki dolnej lub do  punktowego  nanoszenia cieni np. w kącik oka lub pod łuk brwiowy.

Pędzle do oczu seria 350  jest duży i szeroki, więc nakładam nim idealnie bazę pod cienie.
Pędzel do blendowania seria 480 jest niezwykle puchaty i bardzo miękki, przeznaczony do blendowania cieni na powiece.

/od lewej: nr 920, 790, złota kolekcja eyeliner, nr 660, nr 790, nr 660/

Pędzle do eyelinera zgięty 790 jest fantastyczny do rysowania jaskółki na oku.

Eyeliner złota kolekcja to jeden z moich ulubieńców do malowania skośnych kresek. Świetny, sprężysty, do rysowania kreski eyelinerem w kamieniu.

Nr 660 to Precyzyjny skośny pędzelek wykonany z syntetycznego włosia typu “sablinsky” przeznaczony do rysowania kresek żelowym lub płynnym eyelinerem lub nanoszenia cieni wzdłuż linii rzęs. Doskonale sprawdza się także przy makijażu i stylizacji  brwi przy jego pomocy naniesiemy cień i dorysujemy pojedyncze włoski tam gdzie są ubytki.

Nr 790 jest to absolutnie mój hit! Pięknie maluje cienkie kreski, precyzyjnie.

Nr 660 to precyzyjny skośny pędzelek wykonany z syntetycznego włosia typu “sablinsky” przeznaczony do rysowania kresek żelowym lub płynnym eyelinerem lub nanoszenia cieni wzdłuż linii rzęs. Doskonale sprawdza się także przy makijażu i stylizacji  brwi przy jego pomocy naniesiemy cień i dorysujemy pojedyncze włoski tam gdzie są ubytki.

 

Polecam!

# współpraca barterowa