LUNIKO – ręcznie robione wyroby skórzane

Firma Luniko oznacza wytwarzanie ręcznie robionych wyrobów skórzanych ze personalizowanymi grawerami
Przez kilka lat  firma zajmowała się produkcją wykwintnych, ręcznie robionych wyrobów skórzanych, oferując odrobinę wyrafinowania i personalizacji codziennym niezbędnikom. Zainspirowani ponadczasowym rzemiosłem obróbki skóry i chęcią tworzenia unikalnych elementów, wyruszyła w podróż, aby zapewnić klientom wyjątkową jakość i kunszt.
https://luniko.net/pl/

Firma o sobie:

Nasza firma powstała z pasji do ręcznie robionej galanterii skórzanej i sztuki spersonalizowanego grawerowania. Uznaliśmy wartość tworzenia przedmiotów, które nie tylko służą praktycznemu celowi, ale także opowiadają historię. Od portfeli i breloczków po pokrowce na paszporty i etui na okulary, postanowiliśmy zaoferować szeroką gamę produktów skórzanych dostosowanych do różnorodnych potrzeb naszych klientów.

Portfel handmade męski skórzany na pieniądze na karty na bilon z grawerem z inicjałami z imieniem handmade brązowy ręcznie robiony

https://luniko.net/pl/product/brazowy-skorzany-portfel-meski-z-kieszonka/

Ten wysokiej jakości portfel męski jest wykonany ręcznie z prawdziwej włoskiej skóry. Ma dużą pojemność w kompaktowym rozmiarze.

Ten portfel ma:

  • trzy kieszonki na karty bankowe, dowód osobisty, prawo jazdy.
  • jedną przegródkę na gotówkę
  • kieszeń na monety
  • ozdobę w postaci Róża Wiatru, którą nanosi się metodą grawerowania laserowego
Etui na paszport z godłem skórzane z przegródkami na karty personalizowane z grawerem z imieniem brązowe Okładka pokrowiec na paszport z orłem

https://luniko.net/pl/product/skorzany-portfel-etui-na-paszport-z-grawerem-patriotycznym-recznie-robiony-brazowy-od-luniko-z-miejscem-na-karty-bankowe/

To skórzane etui/portfel na paszport z dodatkowymi przegródkami na karty jest bardzo wygodne w użyciu. Teraz wszystkie dokumenty potrzebne do wyjazdu można umieścić w jednym miejscu. Dwie  przegródki  służą doprzechowania paszportu przy wyjazdach za granicę, gotówki, czeków podróżnych. Dwie kieszenie mieszczą 4-6 kart, np. prawo jazdy, dowód osobisty, karty kredytowe, pozwolenie na pobyt itd.

Ten ręcznie robiony portfel jest bardzo poręczny. Podczas pierwszej podróży zobaczysz, jaki jest przemyślany i funkcjonalny.

Personalizowana zakładka do książki wykonana ręcznie z czarnej skóry z grawerem imienia, inicjałów lub cytatu. Prezent dla syna lub córki

https://luniko.net/pl/product/personalizowana-zakladka-do-ksiazki-wykonana-recznie-z-czarnej-skory-z-grawerem-imienia-inicjalow-lub-cytatu-najlepszy-prezent-dla-syna-lub-corki/

Personalizowana zakładka do książki wykonana ręcznie z czarnej skóry z grawerem imienia, inicjałów lub cytatu od Luniko! Najlepszy prezent dla ojca lub matki, wnuka lub wnuczki, dziadka lub babci na urodziny, Boże Narodzenie lub rocznicę!

Jeśli chodzi o znalezienie idealnego prezentu dla ukochanej osoby, nic nie przebije spersonalizowanej zakładki z czarnej skóry z wygrawerowanym imieniem, inicjałem lub ulubionym cytatem. Jest to nie tylko praktyczny i przydatny prezent dla każdego miłośnika książek, ale także ma znaczną wartość sentymentalną, której nie dorówna żaden prezent kupiony w sklepie.

 

Moja ocena:

 

Portfel jest bardzo solidnie wykonany. Wierzchnia skóra powinna być przy długoletnim używaniu odporna na zabrudzenie, czy różne zacięcia. W środku przegródki są solidnie zszyte, nie ma odstających nitek, krzywych powierzchni, co często zdarzało mi się w portfelach różnych wysokopółkowych portfeli.

Wyroby Luniko wyglądają niezwykle ekskluzywnie!

 

 

# współpraca barterowa