Fabiola – torebki dla kobiet z pasją

Fabiola to coś więcej niż torebki. To marka, która przyszła na świat dzięki pasji i kreatywności. Wyróżnia się nietuzinkowym designem oraz nowoczesnym połączeniem klasycznych elementów. To projekty, które pokochały setki kobiet! Projekty kierowane do pewnych siebie, pełnych pasji i zamiłowania do życia kobiet.

Torebki w całości robione są w Polsce – ręcznie!

https://torebki-fabiola.pl/

 

Zapraszam do przeglądu pięknej torebki-worka. Zdjęcia poglądowe i opis techniczny pochodzą ze strony sklepu.

Skórzany FABIO WOREK MAŁY burgund szewro

https://torebki-fabiola.pl/produkt/skorzany-fabio-worek-maly-burgund-szewro/

Skórzany Fabio Worek mały w całości wykonany ręcznie przy użyciu naturalnej skóry oraz z dbałością o najmniejszy szczegół.

Torebka damska miejska worek, wykonana w nowoczesnym stylu, charakteryzująca się unikalnym designem oraz ciekawymi rozwiązaniami estetycznymi.

Modna torebka przeznaczona dla kobiet, które kochają nowoczesny styl i najnowsze rozwiązania modowe.

Głównym atutem torebki to wygoda i praktyczność. 

Dzięki swojej formie idealnie sprawdzi się na co dzień, do pracy, a także na specjalne okazje i stanie się najlepszym przyjacielem podczas różnych wyjść.

Torebka jest najlepszą towarzyszką kobiety, która wychodząc z domu chce zabrać ze sobą nie tylko portfel i telefon, ale i inne podręczne przedmioty.

Torebkę bez trudu można dopasować do dowolnej stylizacji.

 Jako brelok z możliwością odpięcia do torebki dołączony jest skórzany frędzel.

 

Cudowny jest odcień bordo torebki, unikalny, bardzo elegancki i kobiecy.

Worek jest ładnie, delikatnie marszczony, pozwala na bardzo komfortowe korzystanie z torebki. Jest to mały worek, idealny na wiosenno-letnie spacery, aczkolwiek worek zachwyca pojemnością.

Ogromną zaletą tej torebki jest dla mnie to, że jest lekka. Dołączony długi pasek pozwala na dowolną regulację długości i noszenie na szagę lub na jedno ramię. Skóra z której jest wykonana jest wysokiej jakości, odpowiednio miękka, torebkę nosi się wygodnie na ramieniu.

Podsumowując, torebka Fabiola spełniła wszystkie moje oczekiwania i to w sferze estetyki kobiecej, jak i funkcjonalności. Kobiety z reguły kochają torebki i mają ich naprawdę sporo ale warto postawić na coś naprawdę dobrego, czyli na Fabiola!

# współpraca barterowa