Cukrówki, czyli niezapomniany smak dzieciństwa

 

Wyjątkowe krówki z nadrukiem

Cukierki krówki to jeden z najbardziej uwielbianych smakołyków w Polsce. Dlaczego tak lubimy krówki?
Ten smak kojarzy nam się z dzieciństwem i tradycją, ciepłem domowego ogniska. Lubimy wiele przysmaków z dawnych lat PRL. Przypominają nam ekscytujące chwile dzieciństwa, kiedy jeździliśmy na wakacje do dziadków na wieś albo dostawaliśmy na święta paczki ze słodyczami. Wtedy cukierki Krówki były dla nas łatwo dostępnymi słodyczami.

Dziś ten trend z powodzeniem wykorzystują  marki tworząc słodycze reklamowe. Bo “Krówka” tworzy przyjazny klimat bezpieczeństwa i zaufania. Ale także cukierki krówki są doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. Wręczając krówkę z własnym nadrukiem kontrahentowi, przyjacielowi, komuś w rodzinie przekazujemy, że darzymy osobę ciepłym uczuciem.

W dzisiejszym wpisie chciałabym omówić Cukrówki. Ich smak do złudzenia przypomina mi smak tych najlepszych mlecznych cukierków z dzieciństwa.

https://www.cukrowki.pl/

Na początek producent o sobie:

Krówki to nasza specjalność.

Jak się człowiek w czymś specjalizuje, to znaczy że jest w tym dobry, a nawet najlepszy. Tak się składa, że my jesteśmy najlepsi w krówkach i wcale się tego nie wstydzimy!

Zapraszamy was do świata naszych wyjątkowych świętokrzyskich krówek, które dzięki sumiennemu wypasowi i właściwościom lokalnych pastwisk są dokładnie takie, jakie krówki być powinny. Tuż po wyjściu z formy apetycznie się ciągną i pachną śmietanką oraz karmelem, natomiast po kilkunastu dniach zaczynają kusząco chrupać, zachowując przy tym płynne wnętrze. 

Cukrówki – prawdopodobnie najlepsze polskie krówki

Takie opinie o naszych stadkach słyszymy niemal nieustannie. Z pewnością zawdzięczamy to niepowtarzalnemu smakowi zawijanych ręcznie mlecznych krówek. Ale to tylko połowa sukcesu. Sekret tkwi również w nowoczesnych wzorach etykiet. Sam decydujesz w jakich sweterkach zaprezentują się Twoje pyszne polish fudge.

Wisienkę na torcie stanowi natomiast fakt, iż w każde zamówienie Pasterze wkładają całe swoje serca. Każdy z etapów współpracy z Tobą odgrywa dla nas niezwykle istotną rolę. Realizacja projektu graficznego, ręczne zawijanie każdej sztuki, wysyłka zamówionego stadka – nic nie może stać się dziełem przypadku.

 

https://www.cukrowki.pl/produkt/pudelko-z-krowkami-cukrowki-wzor-1/

Postaw na pyszne łakocie w kultowych już etykietkach sygnowanych przez markę Cukrówki. Zamknięte w pudełeczku krówki to zapowiedź prawdziwej uczty dla zmysłów – uroczo wyglądają i fantastycznie smakują!
Takie pudełeczko możesz obdarować dosłownie każdego, w niemal każdej sytuacji. Dorośli i dzieci, bliscy i nieznajomi – wszyscy przyjmą je z otwartymi ramionami. Urokowi Cukrówek trudno się przecież oprzeć, prawda?

Moja opinia:

Krówki Cukrówki, które otrzymałam były niezwykle świeże, co mogłam poznać po tym, że były całkowicie ciągnące, bez żadnej kruchości. Po potrzymaniu ich około 2 tygodni w ciepłym miejscu zrobiły się przyjemnie kruche z zewnątrz, w środku wciąż zachowując swą “ciągutkowatość”.

Zachwyca mnie absolutnie ich smak! To jakby połączenie mleka i masła oraz cukru. I nic więcej! Nie czuję tu wanilii, jakichś ulepszaczy. Po prostu smak jest tak fenomenalnie delikatny, miękki, aksamitny, że faktycznie przypomina mi beztroskie chwile dzieciństwa.

Moje krówki po chwili “odleżenia” zmieniły się w moja ulubioną formę, czyli z zewnątrz kruchutkie, aby w środku za chwilę zaskoczyła ich ciągutkowatość. Są wspaniałe, to dawniejszy smak moich ulubionych krówek z dzieciństwa.