ALESZALE – stylowe kapelusze przeciwsłoneczne

Wybierając się na swój wyczekiwany urlop warto nie tylko zabrać ze sobą dobre filtry ochronne ale także stylowe dodatki plażowe. Część z nich stanowi świetne i bardzo praktyczne uzupełnienie letniego wypoczynku, a inne pozostają estetycznym dodatkiem, ale jakże potrzebnym dla dobrego samopoczucia. W dzisiejszym wpisie właśnie o takich dodatkach plażowych, które mogą niesamowicie uprzyjemnić nasz urlop. W ofercie sklepu ALESZALE znajdziemy szeroki wybór kapeluszów przeciwsłonecznych nie tylko na plażę, ale takich, które z powodzeniem można nosić na co dzień w mieście.

Kapelusz Plażowy z Ozdobnymi Koralikami – Brązowy

https://aleszale.pl/p/kapelusz-plazowy-z-ozdobnymi-koralikami-brazowy/?_gl=1*1744e74*_up*MQ..&gclid=EAIaIQobChMIhLv2msnvhQMV_QSiAx1JnAwaEAAYAiAAEgJiFPD_BwE

Kapelusz w wersji z koralikami jest niezwykle klasycznym modelem idealnym do noszenia w upalne dni w mieście na co dzień. Jego szerokie rondo pozwala na komfortowe noszenie kapelusza. Występuje w kilku odcieniach, wybrałam tu równie klasyczny piękny piaskowy kolor. Kapelusz można zwinąć, włożyć do torebki, nie zauważyłam, aby tracił fason. Polecam do noszenia na co dzień!

Letni Słomkowy Kapelusz z Ozdobnym Sznurkiem – Brązowy

https://aleszale.pl/p/letni-slomkowy-kapelusz-z-ozdobnym-sznurkiem-brazowy/?_gl=1*uoww9c*_up*MQ..&gclid=EAIaIQobChMIhLv2msnvhQMV_QSiAx1JnAwaEAAYAiAAEgJiFPD_BwE

Kapelusz jest moim absolutnym faworytem. Uwielbiam jego kształt, który jest niezwykle twarzowy, ale jednocześnie doskonale chroni twarz przed dopływem ostrego światła słonecznego. Piękny odcień dodatkowo odmładza. Kapelusz jest romantycznym dodatkiem i polecam go na spacer, na wyjazd wakacyjny. 

#współpraca barterowa