Promoglobal – wyjątkowe, smakowite Krówki REKLAMOWE

Promoglobal produkuje wyjątkowe, smakowite Krówki REKLAMOWE, które stanowią doskonałą formę promocji dla marki. Krówki to połączenie tradycyjnego smaku z nowoczesnym designem opakowania, które z pewnością przyciągnie uwagę każdego. Dzięki możliwości personalizacji etykiet, można idealnie dostosować krówki do logo i przekazu reklamowego.

W ofercie znajdziemy szeroki wybór opakowań, które są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Dzięki atrakcyjnym i przemyślanym opakowaniom, produkty zyskają profesjonalny wygląd, a także będą skutecznie zachęcać klientów do zakupu.

https://promoglobal.pl/

 

Producent o swoich krówkach:

“Krówki reklamowe –  to słodycze produkowane tradycyjnie od lat zgodnie ze staropolską recepturą. Jakość i smak naszych oryginalnych krówek jest dla nas priorytetem, który przyciąga do nas naszych klientów. Właśnie dlatego tworzymy je z pasją przy wykorzystaniu naturalnych, pełnowartościowych produktów: najlepszego mleka oraz polskiego, świeżego i aromatycznego masła. Gwarancją najwyższej jakości naszych krówek, jest ręczny proces produkcji. Pozwala nam wydobyć z ciągutek to co w nich najlepsze: wyjątkowy zapach, odpowiednią konsystencję i smak, jaki pamiętamy z dzieciństwa.

Dzięki ręcznym metodom wytwarzania i pakowania, nasze krówki dłużej zachowują świeżość i wyjątkowe właściwości, które tak bardzo lubimy. Przyjemnie kruche z zewnątrz, w środku ukrywają miękkie, rozpływające się w ustach wnętrze, które pozwala długo cieszyć się ich smakiem.
Przywiązanie do tradycji oraz zaufanie dla polskich produktów sprawiają, że możemy zaoferować Państwu oryginalne, pełnowartościowe słodycze, które swoją wyjątkowością wyróżniają się spośród innych słodyczy tego typu dostępnych na rynku”.

 

Poniżej przykłady wybranych krówek – zdjęcia poglądowe pochodzą ze strony sklepu.

Zachwyca mnie absolutnie ich smak! To jakby połączenie mleka i masła oraz cukru. I nic więcej! Nie czuję tu wanilii, jakichś ulepszaczy. Po prostu smak jest tak fenomenalnie delikatny, miękki, aksamitny, że faktycznie przypomina mi beztroskie chwile dzieciństwa.

Moje krówki po chwili “odleżenia” zmieniły się w moja ulubioną formę, czyli z zewnątrz kruchutkie, aby w środku za chwilę zaskoczyła ich ciągutkowatość. Są wspaniałe, to dawniejszy smak moich ulubionych krówek z dzieciństwa.

 

# współpraca barterowa