Biovic Kolagen morski z dziką różą

Znaturysklep.pl to sklep internetowy z suplementami diety i kosmetykami. W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów, dbamy o to, by oferowane przez nas produkty podlegały starannej selekcji. Dzięki temu mamy pewność, że na nasze wirtualne półki trafiają wyłącznie produkty najwyższej jakości, bez zbędnych dodatków, z prostym i czytelnym składem.

Nasza oferta obejmuje kosmetyki, suplementy diety oraz produkty z kategorii zdrowa żywność. Zwiększenie odporności, zmniejszenie obrzęków nóg, wzmocnienie stawów, poprawa jędrności skóry, czy też wzmocnienie naczyń krwionośnych to tylko niektóre z potrzeb naszych klientów. Stąd też oferta sklepu znaturysklep.pl to m.in. witamina D3 + K2fit-cukierkolagenjod oraz żel z kasztanowca, czyli artykuły cieszące się największym zainteresowaniem wśród kupujących.

https://znaturysklep.pl/
Biovic Kolagen morski z dziką różą 150g, porcja dzienna 5,07g

https://znaturysklep.pl/produkt/biovic-kolagen-morski-z-dzika-roza-150g/

 

W trosce o zdrowie i dobrą kondycję Twoich stawów, włosów, skóry oraz paznokci polecamy wysokiej jakości, markowy kolagen morski NatiCol® BPMG z ekstraktem z dzikiej róży o prostym składzie i bez dodatków. Produkt cechuje wysoka przyswajalność kolagenu – średnio 2000 daltonów, niska masa cząsteczkowa (średnio 2kDa), mikrogranulat, wysoka dyspergowalność, bardzo niska lepkość, neutralny smak, zapach, wysoka przezroczystość

To, co wyróżnia ten produkt to zawartość 100% kolagenu morskiego NatiCol® BPMG.  Jest to najwyższej jakości hydrolizat kolagenowy. Ekstrahuje się go z rybich skór. Za jego sukcesem stoi francuska firma z ponad 180-letnią tradycją i doświadczeniem – Weishardt Group.

Cząsteczki kolagenu NatiCol® BPMG cechują się średnią maseą cząsteczkową 2000 daltonów.  To wartość tak niewielka, że jest ona mniejsza od granicy przenikalności ludzkiego jelita. To sprawia, że kolagen obecny w preparatach Biovic Pharm wyróżnia się bardzo wysoką przyswajalnością, a dzięki jego bezsmakowej formule ma on wszechstronne zastosowanie.

Zaletą Biovic kolagenu z dziką różą jest także fakt, że suplement ten oferowany jest w formie proszku. Można więc go dodać do jogurtu, soku, wody, czy ulubionego koktajlu łącząc przyjemne z pożyteczny, a w tym wypadku smaczne ze zdrowym.

Wyjątkowe korzyści i właściwości płynące z regularnego suplementowania kolagenu NatiCol® BPMG z ekstraktem z dzikiej róży:

  • pomoc w zachowaniu zdrowej skóry, włosów i paznokci (kolagen jest głównym białkiem tkanki łącznej w organizmie ludzkim, jest odpowiedzialny za elastyczność, nawilżenie i ujędrnienie skóry, ubytek kolagenu powoduje powstawanie zmarszczek)
  • wsparcie procesu regeneracji układu kostno-szkieletowego i mięśniowego (choroby stawów, kolagen stanowi główny składnik ścięgien)
  • wsparcie dla utrzymania prawidłowej gospodarki wodnej organizmu
  • przyspieszenie wchłaniania wapnia zwiększając jego biodostępność

Kolagen Naticol®BPMG o małej wadze molekularnej cechuje dobra przyswajaność przez komórki. Umożliwia to stosunkowo łatwe przenikanie przez barierę jelitową.

Dobry kolagen przyjmowany od wewnątrz potrafi zdziałać wiele dobrego dlaskóry. Kolagen jest bardzo ważnym elementem naszej tkanki łącznej, jest głównym składnikiem ścięgien. Jest on odpowiedzialny za sprężystość, jędrność i nawilżenie naszej skóry.

Nutrikosmetyk otrzymujemy w bardzo praktycznym estetycznym opakowaniu.  Tak, jak zawsze zdecydowałam się na 3 miesięczną suplementację.

Już po kilku tygodniach suplementacji zauważyłam pozytywne zmiany na skórze przede wszystkim twarzy. Taki pierwszy pozytywny efekt to dobrze nawilżona skóra. Nie miałam więc kłopotów ze ściągniętą, wiotczejącą skórą albo powstawaniem takich lekkich złuszczeń, szczególnie na czole i wokół nosa. Była miękka, delikatna, jędrna. Dostrzegłam także pozytywny wpływ suplementu na włosy – są bardziej sprężyste, elastyczne, mniej łamliwe.

Cudowne jest w tym suplemencie to, że ma też dobry, naturalny skład. Warto wprowadzać kolagen do swojej diety.

POLECAM! 

 

# współpraca barterowa